Putin Prezydentem

Putin Prezydentem będzie dalej, nie wiem po co ta szopka z wyborami. Myślę że dla większości ludzi to jak z Mikołajem, tylko nieliczni wierzą w te bajkę. Wiecie z kim Putin graniczy ? Z kim chce, wiem to trochę głupi żart.

Ostatnie zwycięstwa Ukraińców troszkę pocieszają, ale nie mam złudzeń co do dalszej wojny. Może i kiedyś Prezydent Lech Kaczyński coś przewidział, ale teraz to Francja wychodzi przed szereg i ma rację. Ukraina nie wygra jeżeli jej nie pomożemy, wojska NATO muszą jak najszybciej działać, bo inaczej Putin zapuka też do naszych bram.

Putin Prezydentem.


Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Radosław Sikorski fajnie to podsumował: „A może, dla równowagi, zachęcić Putina, by miał odwagę wycofać swoją armię z Ukrainy? Pokój zapanowałby natychmiast, bez potrzeby negocjacji” – napisał szef polskiej dyplomacji na X.

50 ambasadorów do zwolnienia – REAL BLOG EU (real-blog.eu)


Inspirowane polsatnews.pl:

„W wyborach, które rozpoczęły się w piątek i potrwają do niedzieli, po raz pierwszy w historii pojawiła się możliwość głosowania elektronicznego. Jak podała agencja TASS, taki sposób udziału w wyborach jest dostępny na terenie około jednej trzeciej wszystkich regionów Federacji Rosyjskiej. „

1 komentarz do “Putin Prezydentem”

Możliwość komentowania została wyłączona.