Olimpiada w Paryż 2024

Olimpiada w Paryż 2024

Olimpiada w Paryż 2024, to ważna data dla fanów sportu. Prezydent Francji myśli o wynegocjowaniu, pokoju na czas olimpiady. Może stawką w grze jest, uczestnictwo Rosyjskich sportowców z flagami.

Jak na razie Prezydent Rosji mówi, że nie da odpocząć Ukrainie i jest bliski zwycięstwa, będzie kierować się wyłącznie interesem swojego kraju. Mnie dziwi czemu w ogóle olimpiada się odbywa, ci wszyscy sportowcy którzy biorą udział. Powinni iść pierwsi na front i zakończyć wojnę, to by przyniosło większą korzyć naszej Planecie. Niż jakieś głupie zawody kto skoczy dalej, lub żuci jakimś dyskiem.

Olimpiada w Paryż 2024.

Putin Prezydentem – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Ostatnie zwycięstwa Ukraińców troszkę pocieszają, ale nie mam złudzeń co do dalszej wojny. Może i kiedyś Prezydent Lech Kaczyński coś przewidział, ale teraz to Francja wychodzi przed szereg i ma rację. Ukraina nie wygra jeżeli jej nie pomożemy, wojska NATO muszą jak najszybciej działać, bo inaczej Putin zapuka też do naszych bram.


Inspirowane przez Głos Koszaliński:

„Putin odniósł się do propozycji Macrona zaiweszenia broni na czas igrzysk w Paryżu. „Będziemy kierować się interesami Federacji Rosyjskiej”

Prezydent Federacji Rosjskiej Władimir Putin wypowiedział się na temat propozycji prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Francuska głowa państwa wpadła wcześniej na pomysł ustalenia zawieszenia broni na czas letnich igrzysk olimpijskich 2024 w Paryżu.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *