Mike Tyson wraca na ring

Mike Tyson wraca na ring

Mike Tyson wraca na ring, będzie walczył ze znanym YouTube rem. Jake Paul walczył parę razy i nawet dobrze mu poszło, trochę kontrowersyjne jest to, że on jest 20 lat młodszy. A mistrz Mike już trochę starszy i widać że wolniejszy, lubię Tysona jako sportowca, niesamowicie walczył, jest Legendom.

Mi się pomysł na walkę podoba, to będzie trochę pstryczek w nos dla sportowców. Trochę mnie to denerwowało jak roszczyli sobie prawo, do tego że tylko oni mogą zarabiać godziwe pieniądze. Bo są sportowcami i trenują, a właśnie że ludzie mogą chcieć zobaczyć np. dwóch dziennikarzy w klatce.

Niektórzy sportowcy zrozumieli że np. FAME to nic złego, a konferencje przed galami biją rekordy oglądalności i robią fajne show. W tym przypadku Mike Tyson i jego przeciwnik nie są amatorami, ale różnica wieku itp. bardziej mi pasuje to Frików a nie sportowców.

Mike Tyson wraca na ring.


Artur Szpilka v Tomasz Adamek – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Wracając do Tomasza religia też mnie u niego ciekawi że tak się dał temu opanować że co chwile musi to podkreślać. Wszystko spoko ale z umiarem. Mimo tych małych z mojej strony minusów to TOmasz Adamek ma większe szanse by wygrać. Choć Artur Szpilka też jest ciekawą postacią i podoba mi się ofensywny styl walki tego pięściarza. Jak dla mnie to minimalnie większe szanse ma Tomasz Adamek ale. Szpilka też może wygrać bo to waga ciężka, trochę loteria i jeden cios może zadecydować.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Inspitowane gazeta.pl:

„Kilka dni temu Mike Tyson zapowiedział, że wróci na ring 20 lipca podczas gali w Arlington w Teksasie. Podczas wydarzenia weźmie udział w pojedynku ze znanym YouTuberem, Jake’em Paulem. Nie wiadomo obecnie, czy będzie to walka pokazowa, czy profesjonalna. Walkę będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Netlix.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *