Zbigniew Ziobro i Ewa Wrzosek

Zbigniew Ziobro i Ewa Wrzosek

Zbigniew Ziobro i Ewa Wrzosek mają duży spór, Pani Ewa trochę kpi z choroby Zbigniewa. Myślę że chodzi o to, że Wrzosek nie wierzy w chorobę. Jest to trochę dziwny zbieg okoliczności, że od razu po wygranych/przegranych wyborach zniknął.

My Polacy nawet nie potrafimy przekonać się do wyniku wyborów, obie partie mówią że wygrały a ich wyborcy powielają te opinie. Jak dla mnie to wygrała Koalicja i oni żądzą, dla wyznawców PiS, to Prawo i Sprawiedliwość wygrało i będzie robić rząd. Ale to inna historia, wracając do tematu Zbigniewa Ziobro.

Trochę mi podpadł zmianą Kraju na, niepraworządny system, koledzy sędziowie i bezkarność dla elit. Ale jeżeli chodzi o jego chorobę, jeżeli to prawda, trzeba mu współczuć. Ewa Wrzosek za mocno poleciała albo ma jakieś informacje których nie znamy, może np. wszystko jest ukartowane i to spisek. By uchronić byłego ministra sprawiedliwości przed więzieniem, Donald Tusk skończył się bawić, i bierze się za rozliczanie na ostro.

Zbigniew Ziobro i Ewa Wrzosek.

Agent Tomek atakuje – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

CBA czasami chwali się jak łapie różne mafie np. narkotykowe, Air Ganja, która przemycała między innymi lekarstwo. Lekarstwo które w innych bardziej rozwiniętych, mądrzejszych i bogatszych Krajach, kupuje się w sklepie, np. Waszyngton USA. Ale to inna historia.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


Inspirowane wp.pl:

„Wiemy, że jest taka choroba jak rak, że zbiera swoje ofiary, ale zwykle myślimy, że nas to nie dotyczy. Nie opierajcie Państwo na takim przekonaniu swojej przyszłości, swojego życia i życia Waszych bliskich. Badajcie się regularnie, a niepokojące symptomy konsultujcie ze specjalistami. Nowotwór to podstępny wróg…”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *