50 ambasadorów do zwolnienia

50 ambasadorów do zwolnienia

50 ambasadorów do zwolnienia, ale prezydent Andrzej Duda pyta dla czego ? Jak dla mnie to normalne że jak przychodzi nowa władza, to sobie mianuje swoich ludzi w instytucjach państwowych. Tacy koledzy mogą zarabiać w jakiejś np. radzie Orlenu, 50 tyś co miesiąc, niewiele robiąc.

Z ambasadorami może być podobnie, to w gestii prezydenta jest mianowanie ambasadorów. Zapowiada się spór między Radosławem Sikorskim a Andrzejem Dudą. Prezydent mówi żeby podać powody takich „czystek”, ale przecież niektóre informacje mogą być tajne, więc jak można podać powody do mediów.

50 ambasadorów do zwolnienia, miała na to pewnie wpływ afera wizowa. Może Radosław Sikorski powie, ale przecież nie musi nic robić to normalne Panie Prezydencie. PiS sobie mianował swoich ludzi, a teraz KO chce tego samego.

Papież Franciszek komentuje wojnę – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Radosław Sikorski fajnie to podsumował: „A może, dla równowagi, zachęcić Putina, by miał odwagę wycofać swoją armię z Ukrainy? Pokój zapanowałby natychmiast, bez potrzeby negocjacji” – napisał szef polskiej dyplomacji na X.


Inspirowane, rp.pl

„MSZ odwołuje 50 ambasadorów. Kancelaria Prezydenta pyta o powód „czystek”

Minister Sprawiedliwości Radosław Sikorski podjął decyzję o zakończeniu misji ponad 50 ambasadorów RP. – Myślę, że należy wziąć głęboki oddech i usiąść do stołu w ramach konwentu – powiedziała prezydencka minister Małgorzata Paprocka.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “50 ambasadorów do zwolnienia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *