Popek i owczarki niemieckie

Popek i owczarki niemieckie to chyba temat numer jeden, znowu udało mu się sprawić by wszyscy o nim mówili. Choć tym razem to nie jest to samo, gdy słuchałem np. Popek & MaroMaro – Prawie 4-dychy.

Popek i owczarki niemieckie to straszna lipa, ale dla mnie to nie pierwszy raz, kiedy dziwi mnie prywatne zachowanie artystów. Muzyczni geniusze i nie tylko muzyczni, są czasami porąbani prywatnie niestety. Np. mój największy mistrz Nicola Tesla, stronił od kobiet, mówił że zabierają energie.

Michael Joseph Jackson też dziwny, a muzyka jego ponadczasowa. Oglądałem trochę na YouTube opinii o tym co się stało, szef Gromda się wypowiedział, Róża, Mięśniak Mięso, GOEBBELS itp. Wszyscy cisną po Pawle jak by co najmniej kogoś zgwałcił, ja mam pieska i traktuje go jak mojego syna, w życiu bym go nie skrzywdził.

Ja nie widziałem filmu ale z tego co zrozumiałem, chciał się zesrać i uderzył przyrodzeniem w psa ? Czy to taka wielka krzywda stała się temu psiakowi, nie wiem chyba że było trochę inaczej. Mimo wszystko przypomina mi się coś takiego co słyszałem chyba u Winiego w aucie, trzeba rozgraniczyć twórczość z jego życiem prywatnym. Bo nie ma ludzi świętych, chyba że może są ?

KSW 41 – 44 – POPEK MONSTER VS. TOMASZ OŚWIECIŃSKI – real blog eu (real-blog.eu)

Nie wiem czemu na siłę próbuje się ratować boks, on jest taki trochę udawany a walki MMA to real jak na żywo walka np. Kobiet KSW 41.

https://www.instagram.com/deawuide/

Jedna odpowiedź do “Popek i owczarki niemieckie”

Możliwość komentowania została wyłączona.