Abonament za komputer i telefon

Abonament za komputer i telefon, to pomysł który budzi duże emocje. Jak dla mnie to coś podobnego, jak chcieli wprowadzić podatek od smartfonów i rozdawać go biednym artystom… Fajnie z tym pojechał Krzysztof Stanowski, który chyba wytłumaczył Sidnej Polakowi, że to bez sensu.

Wracając do tematu, może w końcu politycy zrozumieli. Że jak ktoś mówi, nie oglądam telewizji, zwłaszcza rządowej i nie mam telewizora, to przecież nie musze płacić. Politycy w Polsce każą płacić każdemu, nawet jak ktoś nie ogląda telewizji.

Chyba nie można tego powiedzieć o Internecie, każdy używa i od tego będzie łatwo zebrać opłatę. Przy zakupie komputera, od razu może być doliczona do ceny. Taki dodatkowy fajny podatek.

Abonament za komputer i telefon może kiedyś będzie, ciekaw jestem czy kiedyś będziemy płacić za powietrze ? Jeżeli myślicie że tak, to ja bym chciał od razu. Bo tu na Śląsku dostał bym tysiące odszkodowania miesięcznie, za szkodliwe powietrze dla mojego zdrowia…

Abonament RTF2 obowiązkowo dla każdego … – real blog eu (real-blog.eu)

Dla czego mam płacić z PITEM sritem lub czymś innym obowiązkową opłatę za coś czego nie używam ? Na prawdę nie oglądam telewizji i nie słucham radia. Głównie YouTube lub radio BBC czy jakieś RAPsy z neta. Kiedyś próbowałem włączyć z terenu Niemiec przez Internet PR1 (polskie radio 1) ale dla obcokrajowców jest to płatna usługa.

https://www.instagram.com/deawuide/


1 komentarz do “Abonament za komputer i telefon”

  1. Myślę że uczciwie było by, gdyby elektrownie węglowe płaciły Nam, za zanieczyszczenie powietrza ! a nie Unii Europejskiej, ona nie umiera na różne choroby spowodowane powietrzem. A jeżeli Elektrownie Węglowe powiedzą podniesiemy prąd ? to powiem że wiatraki itp. darmowa energia, jest lepsza niż droga szkodliwa elektryczność na węgiel …

Możliwość komentowania została wyłączona.