KSW 41 – 44 – POPEK MONSTER VS. TOMASZ OŚWIECIŃSKI

KSW. Najważniejszy temat sportowy, już pewnie ktoś myśli że jaki to sport że to freak fight itp. A Ja Wam powiem że najbardziej na tą walkę czekam :). Zwłaszcza po tym co Stop Pomówieniom zrobiło, będzie ostro a Pan Tomasz chyba będzie miał czad do końca życia.

POPEK powinien wygrać bez problemów. Podejrzewam że Tomasz Oświęcimski pójdzie na szybko na oszołomce by spróbować szczęścia w trochę loterii, i dość szybko się podda. Nie jest głupi i wie że każdy taki cios Popka może zostawić ślady na mózgu, czyli nieodwracalnie go psuć a to dość ważny procesor :).

Nie wiem czemu na siłę próbuje się ratować boks, on jest taki trochę udawany a walki MMA to real jak na żywo walka np. Kobiet

Było starcie na konferencji i jest moc, POPEK już wygrał a może zrobić fatality jak w Mortal KOmbat.

powodzenia Królu 🙂

20.02.2018 – Dodaję parę słów po czasie. Popek nie wygrał walki ale Tomasz też nie wygrał. Okazało się że w życiu prywatnym popularny aktor nie miał ciekawej przeszłości. Byłem na niego zły na początku ale patrząc szerzej, każdy jakieś błędy w życiu popełnił.  Może zrozumiał przeprosił i teraz jest innym człowiekiem ?. Jeżeli tak to zmienia trochę postać sprawy. Ja nie jestem tak zawzięty jak np. Prezydent Duda, który ubeków dzieci by karał za dziadków.

KSW.

Jedna odpowiedź do “KSW 41 – 44 – POPEK MONSTER VS. TOMASZ OŚWIECIŃSKI”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *