KSW 41 – 44 – POPEK MONSTER VS. TOMASZ OŚWIECIŃSKI

KSW 41. Najważniejszy temat sportowy, już pewnie ktoś myśli że jaki to sport że to freak fight itp. A Ja Wam powiem że najbardziej na tą walkę czekam :). Zwłaszcza po tym co Stop Pomówieniom zrobiło, będzie ostro a Pan Tomasz chyba będzie miał czad do końca życia.

POPEK powinien wygrać bez problemów. Podejrzewam że Tomasz Oświęcimski pójdzie na szybko na oszołomce by spróbować szczęścia w trochę loterii, i dość szybko się podda. Nie jest głupi i wie że każdy taki cios Popka może zostawić ślady na mózgu, czyli nieodwracalnie go psuć a to dość ważny procesor :).

Nie wiem czemu na siłę próbuje się ratować boks, on jest taki trochę udawany a walki MMA to real jak na żywo walka np. Kobiet KSW 41.

Było starcie na konferencji i jest moc, POPEK już wygrał a może zrobić fatality jak w Mortal KOmbat.

powodzenia Królu 🙂

20.02.2018 – Dodaję parę słów po czasie. Popek nie wygrał walki ale Tomasz też nie wygrał. Okazało się że w życiu prywatnym popularny aktor nie miał ciekawej przeszłości. Byłem na niego zły na początku ale patrząc szerzej, każdy jakieś błędy w życiu popełnił.  Może zrozumiał przeprosił i teraz jest innym człowiekiem ?. Jeżeli tak to zmienia trochę postać sprawy. Ja nie jestem tak zawzięty jak np. Prezydent Duda, który ubeków dzieci by karał za dziadków.

KSW.

2 komentarze do “KSW 41 – 44 – POPEK MONSTER VS. TOMASZ OŚWIECIŃSKI”

Możliwość komentowania została wyłączona.