Polskie sądy rozwalone

Polskie sądy rozwalone przez Prawo i Sprawiedliwość, osiem lat konsekwentnie system sprawiedliwości był zmieniany. Był tak zmieniany by politycy mieli nad nim kontrole, i mogli robić co chcą. To dla tego Unia Europejska nie chciała dać pieniądzy na KPO.

Mamy teraz w kraju bardzo dziwną sytuację, sad skazuje Ludzi za przekroczenie uprawnien i nielegalne działania. A ci ludzie mówią że sąd się myli, że są niewinni. Prawo i Sprawiedliwość mianowało sobie swoich sędziów i oni wydadzą inne wyroki, jeden sąd w polsce skaże na więzienie 2 lata. A inny sąd powie że oni sa niewinni, mam na myśli Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

Myślę że w normalnym Państwie prawa, gdzie politycy nie mięszają się to mianowania sędziów to niemożliwe. Niemożliwe by taka rozbieżność była w wyrokach, jeden sąd skazuje na 2 lata więzienia inny na ułaskawienie przed wyrokiem. Chyba sędziowie nie powinni być podlegli politykom, w ten sposób to raczej nigdy dobrze nie będzie.

https://www.instagram.com/deawuide/

„Przeraża mnie to że takie coś trzeba komentować. Polski Królu, POśle, Człowieku „lepszego” sortu. Oczywiście że UE ustala pewne prawa demokratycznie lub nie, my się musimy podporządkować lub wypadamy z . Unii i sami sobie rządzimy np. robimy całkowicie polityczne sądy i zamykamy przeciwników do więzienia. Jeżeli mamy taką ochotę. A kolegów ułaskawiamy jeszcze przed wyrokiem, jak chcemy.”

Polskie sądy, UE i PiS 🙂 – real blog eu (real-blog.eu)

Polskie sądy rozwalone, ponieważ dają tak rozbieżne decyzje, że to jest absurdalne na podstawie dowodów.


20 grudnia Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik oraz dwóch ich podwładnych zostało skazanych na dwa lata więzienia.” – pisze wyborcza pl

Jedna odpowiedź do “Polskie sądy rozwalone”

Możliwość komentowania została wyłączona.