Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke przygotowuje atak na wybory, do Parlamentu Europejskiego. A ja dalej myślę że jeden Rząd by nam wszystkim wystarczył, wile Parlamentów to wiele sprzecznego prawa. Ale wracając do kandydatury tego Pana, nie do końca ze wszystkim się zgadzam.

Nawiązując do klasyka rozumiem, że nie trzeba mieć kaptura by być mnichem. Przy okazji ostatnich wyborów w Polsce, poglądy Janusz Korwin-Mikke nie spotkały się z aprobatą społeczeństwa. Zresztą nie dziwie się, Pan Janusz powiedział mniej więcej, że kiedyś jakiś Król poślubił 12 latkę, i to nie powinno się nazywać pedofilia…

… Ostatnio to głośny temat za sprawą wielu zakonników, którzy to też poopierają niestety. To że kiedyś palono Ludzi na stosie, nie znaczy że to obecnie dobre rozwiązanie, Panie Januszu, jak to tak z 12 latką ? przecież to dziecko …

Wolność mediów i Demokracja – real blog eu (real-blog.eu)

Wtedy mi przeszło przez myśl że wybory mogły być sfałszowane w myśl zasady. ” Wspierać tych co są najgorsi bo na ich tle nawet przeciętni są widoczni „. Prymitywne zasady biorąc pod uwagę to by w kraju było dobrze i do przodu.

https://www.instagram.com/deawuide/„Odpowiadając, Janusz Korwin-Mikke zawiadomił, że jego nowe ugrupowanie zostało już zgłoszone. Zdradził też, zaskakującą, nazwę swojej partii. Jednocześnie, dość tajemniczo, poinformował wyborców i swoich obserwatorów, że ma bardzo szczegółowy plan na zbliżające się w czerwcu wybory do Parlamentu Europejskiego.”

„Nazywa się – tu zaskoczenie – KORWiN. I program ma taki, jak dawny KORWiN. Ale za to osobny, b. konkretny, program na wybory do unijnego Parlamentu” – napisał Janusz Korwin-Mikke.

Portal i.pl