ETF dla Bitcoin niepewne

ETF dla Bitcoin niepewne co dla mnie jest logicznym rozwiązaniem, ostatnio często w pracy rozmawiam z kolegom o wirtualnych pieniądzach. Ja raczej sceptycznie on optymistycznie, mimo że Bitcoin teoretycznie byłby lepszy niż np. Polski Złoty, to w praktyce które państwo pozbawi się możliwości dodruku ?

Kolega mnie przekonuje że Bitcoin jest pozbawiony inflacji i to dla nas jedyny ratunek, że ludzie się w końcu wezmą i to zrobią. Ja uważam że dużo logicznych i dobrych dla społeczeństwa pomysłów, jest odrzucanych przez. Polityków, dla tego że to oni Rządzą i chcą przede wszystkim dobrze dla siebie.

ETF dla Bitcoin niepewne a jakiś czas temu było prawie pewne, mimo że. USA „przejęło” Binance po tym, jak się okazało że to duża pralnia pieniędzy. To uważam że przed wirtualnym pieniądzem Państwa będą się bronić do końca, no chyba że to będzie ich wirtualny pieniądz, i będą mogli zera sobie dopisywać bez problemów.

Ethereum czy Bitcoin – real blog eu (real-blog.eu)

Ethereum czy Bitcoin to wybór raczej prosty, Ethereum ma około 300 procent wzrostów przez około trzy lata. Ostatnio trochę bawię się w poznawanie krypto, ale to jeszcze długa droga przede mną.

https://www.instagram.com/deawuide/


„Zatwierdzenie pierwszych amerykańskich ETFów na Bitcoin wydawało się od jakiegoś czasu niemal pewne. Niektórzy nawet oceniali szansę na utworzenie takiego produktu na 90%.

Jednak Markus Thielen, analityk w Matrixport, niedawno podzielił się negatywnymi przewidywaniami. Uważa on, że wszystkie fundusze zostaną odrzucone. Spowodowało to spore zamieszanie. ” beincrypto.com