Polskie sądy, UE i PiS :)

Polskie sądy, na początek mały cytat z Onet. ” – Ramy procedury praworządności ustalają, jak Komisja powinna zareagować, jeśli pojawią się wyraźne zagrożenia dla praworządności w państwie członkowskim. KE uważa, że jest takie zagrożenie dla praworządności w Polsce – powiedziała we wtorek na konferencji prasowej w. Brukseli rzeczniczka KE Vanessa Mock.

Szef MSZ Witold Waszczykowski ocenił. Że Komisja Europejska nie ma uprawnień do tego, by „ingerować w wewnętrzne kwestie polskiego wymiaru sądowniczego”. Według niego reformy dotyczą administrowania i nie mają wpływu na niezawisłość władzy sądowniczej ani na wyroki.”

Przeraża mnie to że takie coś trzeba komentować. Polski Królu, POśle, Człowieku „lepszego” sortu. Oczywiście że UE ustala pewne prawa demokratycznie lub nie, my się musimy podporządkować lub wypadamy z . Unii i sami sobie rządzimy np. robimy całkowicie polityczne sądy i zamykamy przeciwników do więzienia. Jeżeli mamy taką ochotę. A kolegów ułaskawiamy jeszcze przed wyrokiem, jak chcemy.

Polska nie może ustalać sobie takiego prawa które nie będzie uczciwe wobec wszystkich. Polskie sady już wystarczająco są skorumpowane i rozdają sprawiedliwość dla bogaczy.

Oczywiście jeżeli się PiS uprze to to zrobi ale w tedy w opinii innych i nas szczerych samych, nie będziemy krajem praworządności i tyle.

Polskie sądy

04.03.2018 – Konflikt dalej się rozwija. Polska może być ukarana i na pewno mniej kasy dostanie w następnym budżecie.

7 odpowiedzi na “Polskie sądy, UE i PiS :)”

 1. Dobrze , że dodałeś tu te kojące skołataną duszę tony , bo inaczej zawał byłby pewny . To co wyprawia PiS podnosi mi ciśnienie na maksa. Nie tylko rozum , ale i Bóg ich opuścił … pogrążają kraj . Konsekwencje poniesiemy my wszyscy, i ci z pierwszego, i ci z drugiego sortu . I znowu kolejne dekady będziemy odbudowywać to co oni lekką ręką z wrodzoną sobie niefrasobliwością zrujnują .

  1. Te nuty to przypadek, od jakiegoś czasu dodaję muzykę której aktualnie słucham i staram się nie powtarzać. Niestety politycy mają to do siebie że za ich błędy płacimy zawsze my ,,, jakby tak sobie wyobrazić przyszłość, i sprawdzić co będzie za sto lat ? ehhhh politycy przecież z małymi wyjątkami (np. Kukiz, Liroy) zawsze mają na celu swój zysk netto a nie dobro ludzi. Nasz premier który jest na usługach króla polski „nie może być inaczej – premier v król?” mówi : polacy nie chcąc emigrantów my bronimy interesu ludzi, na zachodzie się patrzą na premier jak na „czarownicę” przecież ludzie przed wojną uciekają, i bomby im na domy lecą każdego dnia ktoś ginie … polacy nie pamiętają jak to oni tak mieli ? szkoda że polaków nie pytają o DŁUG PUBLICZNY !! czy chcą by go spłacić w końcu !! podatki z pracy itp. tylko o Emigrantów
   Co do boga to nie wiem czy ich opuścił, i czy kościół katolicki ma z nim kontakt ? z tego co mi się wydaje to księża stoją murem za PiS i Radio MAryja też lubi pis… jak dla mnie to trójca święta albo ewentualnie trójkąt warszawski

 2. Nie utożsamiałabym Boga z kościołem … kościół to instytucja która pod płaszczykiem wiary , miłosierdzia robi wielką politykę i kokosowe interesy . Dysponując dużą kasą sięga po więcej pieniędzy i więcej władzy. Układ z PiS jak widać to dla tej instytucji dobre posunięcie … i dlatego Pis a nie kto inny wygrał wybory i dlatego tenże Pis dalej jest przez kościół popierany , bo to mu się opłaca.

  1. Rzadko tak miło mi się czyta, myślę tak samo a jak słyszę tą propagandę i socjotechnikę w mediach to czuje się osamotniony… bo wydaje mi się że niewielu jest którzy to rozumieją i szczerze potrafią powiedzieć prawdę o świecie, a prawda i szczerość jest podstawą do zdiagnozowania rzeczywistych problemów, i poprawy świata na lepsze a nie na gorsze.

 3. mam podobnie , czasem w tym bezmiarze głupoty, człowiek zaczyna wątpić sam w siebie tzn w własną sprawność umysłową i inteligencję… i czuje się po trosze jak Robinson na bezludnej wyspie. Odkąd mamy pisland nachodzi mnie czasem tak myśl czy to oni ,ta większość ma coś z głową, czy to ja może nie doskakuję do tych obowiązujących teraz „wyżyn” intelektu… ???

  Widzisz najgorsze w tym bigosie, który teraz mamy jest to , że może znalazło by się jeszcze parę odważnych osób , które potrafią powiedzieć prawdę o świecie ,zdiagnozować problem , wskazać nawet jakiś kierunek zmian na lepsze , ale do tego potrzeba by ktoś chciał ich wysłuchać i zrozumieć właściwie ich przekaz … tymczasem większość społeczeństwa ogląda w mediach to się dzieje w naszym kraju jak kolejną telenowelę, bez refleksji , bez zrozumienia treści … i pewnie jak zwykle obudzą jak już będzie pozamiatane , z ręką w nocniku .

  1. beznadziejne seriale itp. które nie pobudzą mózgu by pracować, nie wymagają żadnego intelektualnego wysiłku i stado baranów głupieje, „mięsień” nie ćwiczony i używany zanika, taki jest cel „szlachty” która tak chce to kontroluje i na tym zarabia, dając sobie raj na ziemi a innym obietnice po śmierci a teraz krzyż 🙂 dra,at, z tymi wyżynami to ja nie fantazjuje nie uważam się, co najwyżej 8848, Maja to ciekawie Imię.

Możliwość komentowania została wyłączona.