Duda, Kamiński i Wąsik

Duda, Kamiński i Wąsik to dzisiejszy hit, poszukiwani przez policję Mariusz Kamiński oraz Maciej Wąsik. Ukryli się w pałacu prezydenckim, Andrzej Duda ich broni i mówi że ponieważ jego sądy są ważniejsze.

Każda władza ma swoje sądy a one dają wyroki na polecenie, oczywiście dowodów nie ma ale łatwo się domyśleć. Jedni mówią to prawo jest ważniejsze, a inni że to inne prawo jest ważniejsze. Straszny galimatias z tymi sądami, mam nadzieje że kiedyś wrócimy do normalności. Normalności takiej że jest jeden sąd. Jeżeli kogoś ponieważ skazuje to jest skazany. A nie mówi się potem, że to sąd się pomylił a ja jestem niewinny.

Polskie sądy rozwalone – real blog eu (real-blog.eu)

Polskie sądy rozwalone przez Prawo i Sprawiedliwość, osiem lat konsekwentnie system sprawiedliwości był zmieniany.

To dla tego Unia Europejska nie chciała dać pieniądzy na KPO.

https://www.instagram.com/deawuide/

Duda, Kamiński i Wąsik.


Mariusz Kamiński oraz Maciej Wąsik opuścili Pałac Prezydencki tylko na chwilę, by wygłosić oświadczenie dla mediów. Od rana policja bezskutecznie próbuje zatrzymać polityków w celu doprowadzenia ich do zakładu karnego. Ok. godz. 18 z Krakowskiego Przedmieścia odjechała kolumna prezydencka, prawdopodobnie w związku ze spotkaniem Andrzeja Dudy ze Swiatłaną Cichanouską w Belwederze. Tymczasem Telewizja Republika wzywa do wieczornej manifestacji „przeciwko dyktaturze”. Zapraszamy do śledzenia relacji z dzisiejszych wydarzeń!” Onet.pl