Pegasus dawał władzę PiS

Pegasus dawał władzę PiS

Pegasus dawał władzę PiS, ciężko znaleźć jakiegoś człowieka, który by się czegoś nie wstydził. Czy to gdy głupio wypadł pijany na imprezie, czy to że kogoś okłamuje. Chyba nie ma ludzi bez winy, wyobraźcie sobie że możecie zajrzeć komuś do telefonu, i podsłuchać rozmowy.

Wyobraźcie sobie że możecie włączyć komuś kamerę w telefonie, oglądać i słyszeć co ta osoba robi. To prawie jak zabawa w Boga który wszystko widzi, tylko że to państwo podobno podsłuchiwało, przeciwników politycznych. Podsłuchiwano sędziów, dziennikarzy i każdego kogo chcieli.

Ciężka sprawa ale wszystko zmierza ku jednemu, wszyscy będą inwigilowani by sprawdzić wiele danych. Sprawa Pegasus się zaczęła, ciekaw jestem jak się skończy. Pegasus dawał władzę PiS, teraz władzę ma KO, które gra honorowo.

Mariusz Kamiński Maciej Wąsik w Więzieniu – real blog eu (real-blog.eu)

Znacie ten żart, za co siedzisz ? Za niewinność, jestem więźniem politycznym. Całe Prawo i Sprawiedliwość mówiło że Donald Tusk skarży Unii Europejskiej, i przez to nie ma np. Pieniędzy z KPO. Teraz Prezydent Andrzej Duda mówi że, poskarży się UE i całemu Światu, że to są więźniowie polityczni.

https://www.instagram.com/deawuide/


Skala inwigilacji jest dla mnie szokująca – powiedział w wywiadzie dla portalu oko.press Adam Bodnar, odnosząc się do wykorzystywania Pegasusa przez służby. Minister sprawiedliwości poruszył też kwestię zmian w nielegalnych KRS i TK.” – Pisze TOK-FM moje ulubione radio.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Pegasus dawał władzę PiS”

Możliwość komentowania została wyłączona.