Zbigniew Ziobro będzie zatrzymany

Zbigniew Ziobro będzie zatrzymany

Zbigniew Ziobro będzie zatrzymany, lub tak przynajmniej mi się wydaje. Sam po przegranych wyborach, zachęcał partie które będą rządzić, by nie były „miękkimi fajami”.

Fundusz sprawiedliwość którym zarządzał jeden człowiek, przyznawał milionowe dotacje komu chciał, według własnego uznania. Podobno kupili z tego Pegasusa i podsłuchiwali opozycje, później firma która im go sprzedała. Zablokowała go zdalnie bo nie był używany, tak jak powinien, czyli do łapania przestępców.

Zbigniew Ziobro będzie zatrzymany, ale jak na razie jeszcze się broni i zasłania chorobą. Może jego zdaniem ciężko chorzy mogą popełniać przestępstwa, zepsuł sądownictwo w Polsce. Mało brakło wyrzucili by nas z Unii Europejskiej, bo przecież nie będą w swoich szeregach trzymać, systemów totalitarnych do którego zmierzaliśmy.

Pegasus dawał władzę PiS – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Wyobraźcie sobie że możecie włączyć komuś kamerę w telefonie, oglądać i słyszeć co ta osoba robi. To prawie jak zabawa w Boga który wszystko widzi, tylko że to państwo podobno podsłuchiwało, przeciwników politycznych. Podsłuchiwano sędziów, dziennikarzy i każdego kogo chcieli.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


Wpis inspirowany onet.pl:

„Z dalszej części wpisu Patryka Jakiego wynika, że sprawie ma chodzić o dotacje z Funduszu Sprawiedliwości na budowę Archipelagu, centrum pomocy dla ofiar przestępstw, które powstaje w warszawskim Wilanowie. To inicjatywa sercanina ks. Michała O. prowadzącego fundację Profeto. W przeszłości duchowny był znanym egzorcystą i zasłynął tym, że wypędzał „demony” z wegetarianki za pomocą salcesonu.

Ośrodek cieszył się rekordową kwotą niemal 100 mln zł ze strony Funduszu Sprawiedliwości. „

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *