Mariusz Kamiński Maciej Wąsik w Więzieniu

Mariusz Kamiński Maciej Wąsik w Więzieniu, niemożliwe się stało. Kobiety płakały a ktoś podobno uderzył o futrynę, ciężkie to zatrzymanie przez policję. Bardzo rozbieżne opinie Dwóch Sądów, sprawiły że nie ma winnego.

Znacie ten żart, za co siedzisz ? Za niewinność, jestem więźniem politycznym. Całe Prawo i Sprawiedliwość mówiło że Donald Tusk skarży Unii Europejskiej, i przez to nie ma np. Pieniędzy z KPO. Teraz Prezydent Andrzej Duda mówi że, poskarży się UE i całemu Światu, że to są więźniowie polityczni.

Tak to u nas jest, Ludzie widzą u innych wady, a na siebie to już patrzą z dystansem. Np. posłowie PiS mogą łamać prawo, mają swoich sędziów, czyli sprawiedliwość w kieszeni.

Mariusz Kamiński Maciej Wąsik w Więzieniu.

https://www.instagram.com/deawuide/

Wszędzie zdarzają się pomyłki, może jedna na milion Tesla się spalić. Z czasem to będzie jeden przypadek na bilion, Ja nie uważam że elektryki się kończą, myślę że się zaczynają. Mimo wszystkich wad, teoretycznie latami można jeździć za darmo. Mam na myśli to że można ładować ze swoich wiatraków i farm, dzięki temu śmigając gratis.

Co się stało z samochodami elektrycznymi? – real blog eu (real-blog.eu)


„Dlaczego siedmiu funkcjonariuszy w moim gabinecie zajmowało się dwoma posłami? Dlaczego uderzono Kamińskim o futrynę? Dczego kobiety popłakały się? — pytał szef Gabinetu ponieważ Prezydenta na antenie Polsat News, opowiadając o zatrzymaniu Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego. Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik przebywają w areszcie śledczym na warszawskim Grochowie. Obaj rozpoczęli protest głodowy. ” Onet.pl

2 komentarze do “Mariusz Kamiński Maciej Wąsik w Więzieniu”

Możliwość komentowania została wyłączona.