Jedna Ziemia jedno Państwo

Jedna Ziemia jedno Państwo, abp Stanisław Gądecki z apelem do Polaków. Ostrzega że z Unii Europejskiej chcą zrobić jedno państwo. A jedno państwo i jeden naród to wielkie zło dla księży katolickich.

Ksiądz mówi też: „aby przywrócono prawdziwy szacunek dla Konstytucji i opartych na niej przepisów prawa„. Konstytucja która była pisana w innych czasach, moim zdaniem powinna się zmienić. Świat się zmienia i my też powinni się dostosowywać, nic nie jest takie samo jak kiedyś, i katolików w Polsce za chwile nie będzie.

Nie rozumiem tego czemu jest złe jednoczenie się narodów, czemu było by niedobre połączenie się wszystkich krajów Europy, jak np. kiedyś USA. Dla mnie to jest fajne, jeden rząd i mniej polityków darmozjadów. Takie samo prawo na Ziemi i w końcu koniec wojen, jeżeli Unia Europejska się połączy to jest szansa, że przestaniemy się zabijać.

Trochę się domyślam o co mniej więcej może chodzić księżom polskim, jeżeli teoretycznie UE się połączy. To np. największą religią będzie Muzułmanizm, łatwo prześcignie Chrześcijaństwo. To Islam będzie miał największe dotacje z budżetów państw, tak jak teraz mają Katolicy. Nie jest mi przykro że wierzących w Polsce szybko ubywa, to księża pokazują nam że Boga nie ma. Że tylko pieniądze się liczą i ten człowiek kto da więcej księdzu jest ważniejszy dla kościoła katolickiego, gdyby to słyszał wasz Bóg, to z pewnością by mu się to nie spodobało.

Jedna Ziemia jedno Państwo, to cel do którego powinniśmy dążyć. Nie tak jak mówi abp Stanisław Gądecki, że to złe i najlepiej nie zmieniać konstytucji. Trzeba łączyć narody i pogodzić wszystkich ludzi, by już nie było wojen. A konstytucje która była pisana w innych czasach, powinno się napisać w czasach obecnych.

Abp Stanisław Gądecki – real blog eu (real-blog.eu)

Cieszę się że Prezydent Andrzej Duda podpisał, uważam to za bardzo dobry ruch w czasach niżu demograficznego. Przybędzie setek tysięcy dzieci najlepiej „wyselekcjowanych”, a nie takich które powstają po imprezie, i np. pod wpływem dużej ilości alkoholu. Brawo Panie prezydencie. Czasami pisałem o tym co mi się nie podoba, tym razem musze pochwalić.

https://www.instagram.com/deawuide/


DoRzeczy pisze:

Przewodniczący Episkopatu wezwał w Apelu, by sprawę przyszłości Ojczyzny potraktować dziś niezwykle poważnie. „Wyzwania, jakie przychodzą zarówno ze. Wschodu, gdzie toczy się wojna, jak i z. Zachodu, gdzie obserwujemy poważne zmiany kulturowe oraz dążenie do przekształcenia. Unii Europejskiej w jedno państwo, stawiają dziś pytanie o niepodległość Polski” – napisał.