Parafia w Dąbrowie Górniczej

Parafia w Dąbrowie Górniczej jest obecnie na oczach i ustach całego świata Katolickiego, a może i nawet Muzułmanie o tym rozmawiają. Ucieszyłem się dziś gdy zobaczyłem że prezydent miasta Sosnowiec, zrywa współpracę z Kurią do momentu kiedy zaczną nazywać sprawę po imieniu, bo słowa księży że trzeba się modlić za tych męczenników, to dla mnie szczyt bezczelności.

Parafia w Dąbrowie Górniczej nie popisała się robiąc orgię na plebani, ale po takich haniebnych czynach księży zdumiewa fakt, że zamiast ukarać, wyrzucić, zdegradować itp. jest nagroda fajne wakacje chyba w Turcji i ogromne wsparcie duchowe, czyli modlitwa wszystkich katolików za tych menczenników … no i post na ich cześć.

https://www.instagram.com/deawuide/

„Biskup Diecezji Sosnowieckiej wystosował specjalny list do księży, w którym napisał, że wydarzenia na parafii „napełniły go wielkim bólem, wstydem i złością”. Następnie napisał także do wiernych, gdzie zaznaczył, że nie ma zgody na „zło moralne”, a potem poprosił ich o… modlitwę i post.”

Parafia w Dąbrowie Górniczej
Parafia w Dąbrowie Górniczej

Kiedyś pisałem czasami na tematy religijne i bardzo się denerwowałem z tego powodu, teraz dużo bardziej spokojnie o tym myślę, może z czasem następnym zacznę nawet wierzyć 🙂 Ale chyba to nie nastąpi za czasów takich księży którzy wydają setki tysięcy na zabawy w np. orgie, wolał bym żeby ksiądz był tym za kogo się podaje a nie okłamywał ludzi, ciągle nażekają że nie mają pieniędzy, ale skoro są takie zabawy z prostytutkami to ja się nie dziwie.

Pomijając sprawy finansowe, jaką taki ksiądz ma moralność ? Myślę że większość księży robi takie cuda i dla tego nie chcą ukarać tych z Dąbrowy Górniczej, bo musieli by ukarać 44% kleru …

Agnostyk – real blog eu (real-blog.eu)

2 odpowiedzi na “Parafia w Dąbrowie Górniczej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *