Awarie na Orlen

Awarie na Orlen to ciekawy temat, jedni i drudzy robią źle dla Polski. Myślę że PiS przynajmniej trochę ma wpływ niestety, na NBP czy Orlen. Pewnie trochę obniżają paliwo przed wyborami. Ale przecież Donald Tusk mówił że oddał by te wielkie zyski Orlen, byle mieć tanie paliwo bo przecież ich na to stać.

Może partia rządząca uznała że ma już wystarczająco pieniędzy i pomogą zwykłym Ludziom, dzieląc się np. zyskami z Orlen. Przecież to państwowe dobro a nie prywatne ? Myślę że Donald Tusk przesadza z namawianiem do tankowania, w ten sposób można każdemu produktowi zaszkodzić.


Teraz polecę już prawdziwym Political Fiction: Pamiętam kiedyś jak było za dużo cukru w magazynach, mówiono że się kończy i lepiej magazynować, po 10 kupowali kilo Ludzie… później chyba papier toaletowy ^ ^ . W ten sposób zaburzone są dostawy materiałów i każdy produkt się skończy na „chwile”, do puki nie zostanie dowieziony.

Awarie na Orlen

„Awarie” na Orlenie w całej Polsce? „Wpadliśmy w spiralę” – WP Wiadomości

„Z wielu miejsc w kraju napływają doniesienia o „awarii dystrybutorów”, które miały dotknąć głównie stacje należące do państwowego koncernu PKN Orlen. To chyba jakaś epidemia – mówi na nagraniu przesłanym Wirtualnej Polsce jeden z kierowców z Piaseczna, gdzie nie działały wszystkie dystrybutory. Wpadamy w spiralę samospełniającej się przepowiedni – mówi Jakub Wiech, ekspert ds. energii i klimatu. Ostrzega, że może się to odbić na transporcie krytycznym.”