Kino Zawiercie

Kino Zawiercie to obecnie tylko MOK, ale już niebawem też Cinema City. Od wielu lat słyszymy o budowie galerii w Zawierciu, ale dopiero teraz chyba powstanie. Brama Jury będzie miała w końcu kino z prawdziwego zdarzenia, gdzie będzie można coś oglądnąć od razu a nie za parę dni jak w obecnym Kinie.

W zawierciańskim kinie zamontowano super sprzęt dla najlepszych wrażeń z oglądania, jednak chyba ta inwestycja się nie sprawdzi, bo myślę że. Cinema City będzie bardziej dostępne niż obecne, które wyświetla parę filmów dziennie zamiast np. 44. Sprzęt kosztował. 680 tyś. i dziwne że ludzie którzy to załatwiali nie wiedzieli o tym że. Brama Jury powstanie, i raczej wszyscy jeżeli będą mieli wybór, wybiorą galerie gdzie przy okazji można coś kupić i zjeść np. popcorn.

Nie mam na myśli by ścigać za niepotrzebne przetargi, tylko taka mała szpileczka w niegospodarność. Można by przecież kino które będzie nie potrzebne, przerobić na coś co się bardziej przyda. W mojej ocenie bardziej odpowiednie byłoby zrobienie wielu stanowisk do E-sportu, np. rywalizacja w. Leagune of Lenends między szkołami a może nawet państwami, myślę że cieszyła by się dużo większym zainteresowaniem.


„W kinie MOK „Centrum” zamontowano nowy projektor kinowy marki . Barco SP4K-25C, który miał swoją premierę w kwietniu 2019 roku podczas targów Cinema Con w Las Vegas. To sprzęt najnowszej technologii. Jego główne zalety to laserowe źródło światła RGB, rozdzielczość natywna 4K i doskonałe parametry wyświetlanego obrazu, w tym świetny kontrast. W tym głębokie czernie.”

Nowoczesny sprzęt dla zawierciańskiego kina – Jura24

Kino Zawiercie to raczej Cinema City, no chyba że za darmo będą bilety dla szkół itp.