Papież Franciszek komentuje wojnę

Papież Franciszek komentuje wojnę

Papież Franciszek komentuje wojnę, mówi że Ukraina gdyby się poddała, pokój jest gwarantowany od razu. Ale przecież gdyby Ukraina się poddała, to Rosja ja okrada i robi co chce.

Radosław Sikorski fajnie to podsumował: „A może, dla równowagi, zachęcić Putina, by miał odwagę wycofać swoją armię z Ukrainy? Pokój zapanowałby natychmiast, bez potrzeby negocjacji” – napisał szef polskiej dyplomacji na X.

Papież Katolików Wódz, nie pierwszy raz popiera Rosje w bestialskim ataku. Pamiętam kiedyś mówił że Ukraina prowokowała Rosje, wiec sama sobie jest winna. A przede wszystkim winne jest NATO, mimo że ta struktura nikogo nie zabija ani nie gwałci.

Ja już dawno temu odbiłem od religii, ale cały czas mnie zaskakuje, wspaniałymi pomysłami. Szkoda że Papież nie powie do Rosji by przestała zabijać itp. słabszego sąsiada, tylko podpowiada Ukrainie by się poddała i od razu tym zakończy wojnę.

A gdyby tak USA zaatakowało Watykan, zamiast się bronić przed agresorem, oddało by wszystko wywieszając białą flagę od razu ? masakra.

Papież 2 – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Pochwalić dobrych np. USA, które nigdy by w tak bestialski sposób nie podeszli do swoich braci… Gra Papieża nie przypomina mi Jezusa, który by życie oddał za dobrych ludzi, np. teraz kupił by armie np. Legia Cudzoziemska, i poszedł na Rosję by wspierać dobrych Ukraińców.


www.rp.pl pisze:

„Papież Franciszek komentuje wojnę na Ukrainie. Mówi o odwadze białej flagi i negocjacjach

Dyrektor Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej, Matteo Bruni przekazał w niedzielę, że „Papież Franciszek wykorzystał gest białej flagi, zaproponowany przez prowadzącego wywiad, aby wskazać na zaprzestanie działań wojennych, rozejm osiągnięty z odwagą negocjacji. Ma nadzieję na dyplomatyczne rozwiązanie sprawiedliwego i trwałego pokoju”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

3 komentarze do “Papież Franciszek komentuje wojnę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *