Szpital Powiatowy w Zawierciu

Kurier Zawierciański

Szpital Powiatowy w Zawierciu, „Powiatowy Zamach Stanu? PUBLICZNY SZPITAL CHCE WYBRAĆ WŁASNĄ RADĘ POWIATU!”. Takie ciekawe rzeczy czytam dziś w Kurier Zawierciański, przed wyborami walka na ostro.

Trochę polityką się interesuje, ale z artykułu mało rozumiem, chyba chodzi o to. Szpital w Zawierciu wybiera jakąś radę, i wystawia swoich kandydatów, wybierze sam siebie ? Polityka to trudne tematy, Polska niby jest niepodległa. Ale przecież musi się choć trochę słuchać, USA, UE lub Rosji. Jedni chcą tego drudzy innego, bardzo ciężko wypośrodkować.

Na dłuższą metę Chiny lub Muzułmanie bym obstawiał, ale też nie mam pewności jak to będzie. Może np. Rosja rozwali wszystkich rakietami atomowymi, i tylko oni zostaną na Ziemi aż do momentu kiedy Słońce ich spali.

Zawiercie i Wymiana Ciepła – REAL BLOG EU (real-blog.eu)


Szpital Powiatowy w Zawierciu.

Kurier Zawierciański pisze:

„Szpital Powiatowy w Zawierciu jest jednostką samorządu powiatowego. To radni powiatowi i Zarząd Powiatu decydują o kierunku rozwoju, mają wpływ na wybór dyrektora. Każdy pracownik lecznicy od salowej do dyrektora ma prawo do własnych poglądów i ich prezentowana. Na listach wyborczych różnych komitetów nie brakuje lekarzy, są pielęgniarki. Ale to, co zrobiło kierownictwo szpitala jest typowo pisowskim w stylu atakiem na demokrację, na reguły wyborcze. W imieniu szpitala, doradca dyrektora Dariusz Jorg, czyli osoba faktycznie zarządzająca szpitalem, bo nikt nie uważa Piotra Zachariasiewicza za osobę w szpitalu decyzyjną, ogłosił, że szpital wystawia własnych kandydatów do rady powiatu. Że komitet nazywa się „Zdrowszy Powiat” i jak Wam, mieszkańcom Powiatu Zawierciańskiego zależy na zdrowiu, to głosujcie na lekarzy z tego komitetu!”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *