Przeznaczamy ponad 4 proc. PKB

Przeznaczamy ponad 4 proc. PKB

Przeznaczamy ponad 4 proc. PKB na obronność, chwali się prezydent Polski Andrzej Duda. Ale wizyta u Amerykańskiego Prezydenta w USA, nie będzie miła, bo to może być już za późno.

Rosja długo się zbroiła, i to ma dużo pieniędzy, między innymi z ropy. A Polacy dalej lubią auta spalinowe, i między innymi Rosjanie na tym zarabiają. Zamiast jeździć na prądzie z Atomu, trujemy nasze organizmy energią z węgla, później dziwiąc się że nasze mózgi, nie koniecznie dobrze pracują.

Przeznaczamy ponad 4 proc. PKB, ale powinniśmy przeznaczać dużo więcej, teoretycznie już jesteśmy na wojnie.

Wracając do tematu, 4 procent to mało bo jest już za późno. Myślę że teraz żeby realnie odstraszyć wojnę, państwa Europy Zachodniej, powinny wydawać jak by już były na wojnie. Mam na myśli około 44% a nie tylko cztery, inaczej będzie ciężko wygrać z Rosją, nawet Papież stoi po ich stronie …

Papież Franciszek komentuje wojnę – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Ja już dawno temu odbiłem od religii, ale cały czas mnie zaskakuje, wspaniałymi pomysłami. Szkoda że Papież nie powie do Rosji by przestała zabijać itp. słabszego sąsiada, tylko podpowiada Ukrainie by się poddała i od razu tym zakończy wojnę.

Przeznaczamy ponad 4 proc. PKB


www.wnp.pl

„Polska jest wiarygodnym i sprawdzonym sojusznikiem. Przeznaczamy ponad 4 proc. PKB na utrzymanie i modernizację naszej armii. Najwięcej procentowo w całym Sojuszu. Przez te 25 lat wielokrotnie pokazywaliśmy, że można na nas liczyć. Także gdy było trzeba walcząc ramię w ramię z armią amerykańską i pozostałymi armiami państw sojuszniczych” 

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *