Muran v Najman

Muran v Najman

Muran v Najman to był niezły spektakl, historia o tym jak byli razem w Legi Cudzoziemskiej zajebista. Jacek Murański też wypadł dobrze, ale nie w sposób kabaretowy jak Marcin Najman, tylko merytorycznie, konkretnie.

Jak dla mnie Muran tym razem wypadł dużo lepiej, aż mam takie podejrzenia że to zaplanowane by ocieplić wizerunek. Rozmowa telefoniczna z Arcy Kura niesamowita, ale o Masie innym razem. Dużo ludzi zarzuca Marcinowi brak charakteru, i zbyt szybkie poddanie się.

Uważam że Najman dobrze zrobił, jeżeli te zdjęcia z podbitym okiem są prawdziwe, też postawił bym na zdrowie ponad wszystko. Choć gdyby wszyscy pięściarze tak robili to było by nudno. Każdy ma swój wybór i powinno się go ocenić po doświadczeniu, Marcin przecież często robi podobnie, można było się tego spodziewać.

Muran v Najman.

Dostawanie na własne życzenie po głowie, nie jest za fajne, uszkadza się najważniejszą część swojego ciała. Głowa nie jest stworzona do walenia w ścianę, a w sportach walki to coś podobnego niestety.

Mike Tyson wraca na ring, szkoda że z dużo młodszym będzie walczył. Ale oczywiście kibicuje, bez względu na wynik.

Pudzian i Mamed – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Moje pierwsze wrażenie było takie że walka była ustawiona i podzielili się Panowie paroma milionami, trochę byłem wykurzony. Dni mijają a ja nie mam pretensji i rozumiem że czasami tak w sporcie bywa. Można gdybać ale patrząc na całą karierę Mariusza Pudzianowskiego to wielki mistrz. Pudzian i Mamed.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *