Zawiercie skazany na dożywocie

Zawiercie skazany na dożywocie

Zawiercie skazany na dożywocie Mariusz P, prawdopodobnie umrze w więzieniu, a przed zgonem pochłonie masę pieniędzy podatników z Polski. Ja rozumiem Robin Hood itp., ale zabić kobietę bo ma dość, i chce odejść to przesada.

Pamiętam kiedyś jak byłem nastolatkiem, czasami mocno się zakochiwałem. Ciągle myślałem i spać nie mogłem, ale nigdy nie myślałem że można kogoś zmusić do uczucia. Jeżeli dobrowolnie nie chce ktoś nas kochać, ponieważ to inaczej się nie da. Można coś kombinować na zasadzie Syndromu Sztokholmskiego, ale to już nie miłość i nie o to chodzi.

Później w wieku średnim to przeszło, a teraz na starość jedno oko kocha, a drugie sprawdza. Tacy straszni zwyrodnialcy co potrafią kogoś zabić, powinni zapłacić tym samym.

Zawiercie skazany na dożywocie.

Zawiercie Praca – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Praca to zmienna sprawa, pamiętam że dwie dekady wcześniej. Nie było tak łatwo z pracą, można powiedzieć nawet że brakuje ludzi, by móc się szybciej jako miasto rozwijać. Dziwią mnie protesty przeciwko Imigrantom, u nas w Polsce jest kiepska demografia. Więc przyjąć ludzi którzy chcą pracować, powinno się od razu.


tvs.pl pisze :

„To jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich lat w woj. śląskim. 9 lipca 2021 r. 42-letnia kobieta wyjechała w towarzystwie Mariusza P. z jego domu w Jaworzniku w gminie Żarki. Po zerwaniu z nim, chciała wrócić do siebie. Ostatni raz była widziana na stacji paliw w Zawierciu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Po kilku dniach znaleziono samochód pani Moniki. Zauważył go w wodzie wędkarz. Ciało udało się znaleźć dopiero po kilku miesiącach. Było zakopane kilka metrów pod ziemią.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *