Co się stało z samochodami elektrycznymi?

„Co się stało z samochodami elektrycznymi? Miały być nieuniknioną przyszłością.” – Czytam we wstępnie poczytnego pisma, businessinsider.com.pl. Że niby się kończą i to była pomyłka, nie powiem że nie, zdarzają się wady baterii czy elektroniki.

Wszędzie zdarzają się pomyłki, może jedna na milion Tesla się spalić. Z czasem to będzie jeden przypadek na bilion, Ja nie uważam że elektryki się kończą, myślę że się zaczynają. Mimo wszystkich wad, teoretycznie latami można jeździć za darmo. Mam na myśli to że można ładować ze swoich wiatraków i farm, dzięki temu śmigając gratis.

Łatwość naprawy i mniej dużo mniej części, sprawia że elektryki są lepsze. Może parę faktów, co 4 godziny wyjeżdża nowa Tesla z Giga Berlin. Wszystkie są wykupione do przodu, na przynajmniej na parę lat. Niemcy może stracą zarobki z aut, które sprzedawali na cały świat. Ale stracą też popyt na ropę, bo oni mają prąd za darmo, bardzo dobrze rozwinięta sieć, paneli i wiatraków.

Auta elektryczne są dużo lepsze, a jeżeli ktoś lubi stare Mercedesy itp. za niedługo jak Giga Berlin wyprodukuje Niemcom auta Tesla, będzie dużo starych modeli w przecenie. Bo ropa pewnie będzie rosnąć, a prąd tanieć.

https://www.instagram.com/deawuide/

Niesamowicie inteligentny facet albo Marsjanin,  człowiek który wyprzedził NASA. Przez niego Szejkowie zbankrutują bo chyba jego nie dadzą rady kupić, on robi coś dla ludzi by im służyło 🙂 np. jeżeli ktoś kupi TESLA na baterie, to może za darmo jeździć jeżeli mieszka blisko ładowarki Tesla.

Elon Musk – real blog eu (real-blog.eu)

Co się stało z samochodami elektrycznymi?


„Jeszcze niedawno wydawało się, że nawet USA, światowa stolica potężnych silników spalinowych, łaskawie spogląda na elektryczną rewolucję. Nagłe spowolnienie sprzedaży samochodów na prąd jest jednak objawem poważnego problemu.” businessinsider.com.pl/technologie/motoryzacja/

1 komentarz do “Co się stało z samochodami elektrycznymi?”

Możliwość komentowania została wyłączona.