Polskie Sądy

Polskie Sądy to niesamowita sprawa, ale jeszcze lepsza logika Ludzi którzy interpretują sobie, jakie wyroki chcą. Dla jednych oczywiste jest że np. pewni Ludzie, przekroczyli swoje uprawnienia. Parę złych rzeczy zrobili i muszą ponieść, zasłużoną karę.

Dla innych Ludzi dowody sadu są niewidzialne, czyny które zrobili są moralne. Powinni nie być w więzieniu, to sądy źle wydały wyrok. Bardzo dużo rozbieżność poglądów, chyba nadchodzi moment. W którym zmienia się pokolenie, i ono chce po swojemu poukładać ten kraj. Inni chcą by było inaczej, ale ci co się przyzwyczaili, nie chcą nic zmieniać.

Myślę że może w końcu Ludzie zaczną mądrzeć z czasem, ale patrząc jak szerokim strumieniem leci propaganda, nie wiem jak to się może skończyć. Dziś ma być jakiś marsz, w obronie Więźniów Politycznych. Niesamowite jest to w naszym kraju, że Prezydent może teoretycznie ułaskawić kogo chce. Czyli gdyby założył teoretycznie Mafie, to może wszystkich ułaskawić, przed wyrokiem czy śledztwem.

Dziwna ta nasza polityka, połowa Ludzi nie potrafi zrozumieć prawdy. Polskie Sądy są do zmiany, mimo wszystko wierze że będzie dobrze.

Mariusz Kamiński Maciej Wąsik w Więzieniu – real blog eu (real-blog.eu)

Znacie ten żart, za co siedzisz ? Za niewinność, jestem więźniem politycznym. Całe Prawo i Sprawiedliwość mówiło że Donald Tusk skarży Unii Europejskiej, i przez to nie ma np. Pieniędzy z KPO. Teraz Prezydent Andrzej Duda mówi że, poskarży się UE i całemu Światu, że to są więźniowie polityczni.

https://www.instagram.com/deawuide/


„Izba, co do której TSUE, trybunał w Strasburgu oraz trzy połączone izby Sądu Najwyższego orzekły, że nie jest sądem w rozumieniu prawa, została powołana w 2017 r. ustawą większości sejmowej i przekazano jej m.in. kwestie orzekania o ważności wyborów i referendów.” pisze Onet.