League of Legends 2017

League of Legends 2017.  Jeszcze przed wystrzałem z tego pięknego kraju udało się wbić Platynę 🙂 (soloQ). Piszę udało się bo wiecie czasami są takie mecze że osobiście nam słabo idzie, i nawet na swojej linii jest. 19 🙂 ale TEAM nas tak ciągnie że razem nie ma żadnych szans drużyna przeciwna, o ile nie flamują mnie. Nienawidzę tego i często robię tak że gdy mnie męczą bardzo jak przegrywam. To ostrzegam ze lepiej się skupić na grze i strategi niż głupim nękaniu co chwile. Jeżeli nie pomaga to pisze do wszystkich że nie gram już bo bardzo flamują mnie 🙂 i na prawde nie gram.

League of Legends 2017.

„kto flamuje przegrywa większość meczów” nie lubię też wywyższania się jak nam się uda rozgromić przeciwnika, niektórzy po czymś takim piszą jacy to są mocni, ja wolę wygrywać bez puchy i normalnie napisać dzięki i gg niż denerwujące IZI 🙂 najgorsze gdy gramy jungle i gdy linia przegrywa, to zaczyna nękać jungle że to jego wina, zamiast się zamknąć, kupić Wardy i zacząć grać, lub ewentualnie def max by łatwo zgankować a nie push, śmierć i flame.

Wideo pod spodem przeznaczone raczej dla ludzi starszych choć i młodym nic nie będzie gdy to zobaczą i usłyszą 🙂 no to teraz droga do Diamentu 🙂 do zobaczenia na Summoner’s Rift 😉 dodał bym jakiś swój mecz ale póki co to żadna rewelacja 🙂

.

http://eu.lolesports.com/pl/artykuly/bilety-na-wiosenny-final-eu-2017-w-hamburgu

.

Bardzo na luzie film, uwaga mocne kur… teksty 🙂

.

.

Tutaj coś normalnego jeżeli ktoś jeszcze nie wie o czym pisze 🙂

.

.