Wałęsa v Kaczyński

Wałęsa v Kaczyński

Wałęsa v Kaczyński. Walka jest bardzo ciekawa na oczach całego świata.

Mimo że On i tak wszystko wie. Panowie ile można czy nie lepiej zakopać ten topór dla dobra polski i może się pogodzić ? Znamy te historie i walić to już, ile to trwa ? Myślcie o przyszłości każdy ma jakieś grzeszki (trzeba pamiętać ale nie wypominać ciągle tylko złego, po co to potrzebne?). Nie można ujmować Obalenia Komuunizmu itp. Panu Wałęsie tak jak nie można ujmować PiS dbanie o rodzine, 500 +  itp. Dało to różnice ludzie nie są już tacy wszyskoskłonni dla pieniędzy byle przetrwać, zaczyna się myśleć o czymś inny nie tylko zarabianiem i traceniem życia.

Wałęsa v Kaczyński.

Między nimi powinno dojść do porozumienia, tego bym życzył sobie i wszystkim, tak jak w Europie byliśmy pierwsi w obaleniu Komunizmu, tak teraz na świecie bylibyśmy pierwsi jako przeciwne partie co się pogodziły i chcą coś razem zrobić, oczywiście patrząc sobie na ręce i by wszystko było jawne.

.

.

.

Pan Wałęsa nie jest bez winy. Ale gdyby nie on to myślę że było by dużo gorzej.

Jest rok 2023 – Wracam do tego wpisu po latach, patrzac na tą sytuację. Niestety nic się nie zmieniło, dalej się kłuca politycy między soba.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide