Hardcorowe Diablo 3

Hardcorowe Diablo 3, gra której nie trzeba przedstawiać graczom komputerowym bo na pewno wszyscy kojarzą. Postać hardcorowa jest tylko dla graczy o mocnych nerwach, jedno życie i setki godzin gry. Walki smakują wyjątkowo realistycznie, motywując nas do maximum koncentracji bo w przypadku śmierci nie można już grać tą postacią. Laikom podpowiem co to tak mniej więcej jest, jest to gra w przygodową zręcznościówkę mając tylko jedno życie, scenariusz gry. Zapewnia setki godzin zabawy w normalnych ustawieniach postać po śmierci traci trochę złota ale można nią dalej grać. W trybie hardkorowym gdy np. po 50 godzinach gry postać zostaje zabita to można ją tylko zobaczyć w mauzoleum 🙂

Hardcorowe Diablo 3

Zginąć wcale nie jest tak trudno co każdy gracz z pewnością zauważył. 0-O nie raz łapiąc się w zasadzkę jakiś ścierwojadów lub innych gadów z elitki, jak już ktoś kiedyś miał kontakt z . Diablo 2 lub. 3 to polecam spróbowanie gry w trybie dla zawodowców, nie polecam tego osobą które dopiero zaczynają przygodę z kultową grą !

Przy Diablo 2 spędziłem dużo czasu. To dzięki magi drugiej części musiałem spróbować nowej gry z tej serii, pamiętam jak dawno temu grając w. D2 podpierałem myszkę jakimiś przedmiotami by przycisk był naciśnięty. Shift też obciążałem czymś i w jakiś podziemiach z glizdami zostawiałem komputer na godziny a w tym czasie. Barbarzyńca machał toporami, duża. Glizda rodziła małe one szły to wąskiego przejścia w którym ja stałem. Po czym je zabijałem, i nabijałem sobie doświadczenie w ten sposób.

Polecam wszystkim Diablo 3, a dla graczy o mocnych nerwach jest tryb hardkorowy.

2 odpowiedzi na “Hardcorowe Diablo 3”

  1. Uwielbiam DIablo. Oczywiście gram w trójkę w sieci, ale czegoś mi brakuje z poprzedniej części. Brakuje klmimatu, ale prawa audiowzualna to niweluje.

    1. Jakość gry rzeczywiście wspaniała, ale też mnie nie wciąga tak samo jak druga część tej serii, może to już nie te lata 🙂 mimo wszystko warto pograć w klasykę. Lubię też gry logiczne więc nie mam oporu by zaakceptować link który zostawiłeś 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.