Zawiercie

Zawiercie, to taki roboczy wpis, nie mam jeszcze chęci nic dodawać więc to tylko taki szkic, zdjęcia i muzyka może się nie zmieni ale to nic pewnego, więc proszę uważać na dodawanie komentarzy które mogą być nie na temat 🙂 tymczasem cdn… … 7 dni później 🙂 Lubię poniedziałki tak samo jak każdy dobry dzień, dużo się ostatnio dzieje w Zawierciu a że to „moje miasto” to postanowiłem coś napisać. Jak już piszę to tak jak się należy i na początku pojawiło się nowe słowo Zawiercie, reszta jest niezmienna by całość była prawdziwą opowieścią, słowo na początku oczywiście ze względu na SEO (ang. Search Engine Optimization) to takie triki po których dzieją się cuda, w stylu pierwsze miejsce w popularnej wyszukiwarce po wpisaniu odpowiedniego popularnego słowa klucza, jak ktoś chce więcej to niech wpisze sobie w Google słowo pozycjonowanie a ja wracam do Zawiercie. Galeria zdjęć głównie politycznej satyry, nie związana z tematem ale niech już zostanie bo fajna i była wcześniej przed pomysłem na wpis o Zawierciu, chociaż można by trochę to podpiąć pod Zawiercie które jest takie samo jak reszta ludzi w Polsce, mam na myśli aferę podsłuchową na której nagrano dowody przekrętów polityków z cyrku na wiejskiej i nie tylko, w Zawierciu też przekręty i zamknęli prezydenta (Ryszard Mach) on nie ma takich układów jak premier którego też powinno się zamknąć, za nieprzestrzeganie prawa i łamanie konstytucji i wiele innych rzeczy ale państwo w państwie itp. itd. Oczywiście to nie dobrze że ktoś sprzedaje ziemie Miasta Zawiercie i czerpie z tego duże osobiste korzyści, ale trochę tak jest że każdy w pewien sposób jakoś wykorzystuje swoją pracę do prywatnych spraw, lekarze pomagają za pieniądze pacjentom, autonaprawy zarabiają trochę na oszukiwaniu nieświadomych klientów, znajoma w urzędzie pomoże koleżance z papierami poza kolejką i na szczególnych prawach itp.

Zawiercie

Jaka praca takie możliwość dodatkowych prywatnych korzyści materialnych i innych 🙂 Ale podsumowując nie jest to dobre gdy ktoś nas oszukuje w np. warsztacie samochodowym, jak lekarz ciągnie kasę pomimo że ma wypłatę  i tak samo nie jest dobrze jak polityk nie przestrzega prawa które wymaga byś my zwykli ludzie przestrzegali. W czasach informacji każdy musi być świadomy tego że jak się zachowuje haniebnie to może go spotkać surowa konsekwencja i nie pomoże to że się jest np. prezydentem Zawiercia, pozdrawiam pana Ryszard Mach który obecnie przebywa w przynajmniej trzymiesięcznym areszcie.

Drugi temat o którym pozwolę sobie napisać to zamieszki po tajemniczej śmierci 21 latka, zauważyłem wczoraj dużą akcję policji i posiłki z Katowic w liczbie przynajmniej 11 aut pełnych pałkarzy którzy walczyli  głównie z chłopakami którzy rozrabiali, oczywiście były tematy by to zobaczyć czy nawet wesprzeć jakoś dobrą stronę mocy, ale z informacji podanych publicznie na razie nic nie wynika i nie wiadomo jak to było, nie chciał bym później być zdziwiony że np. gość rzucił młotkiem w głowę policjantowi a potem go zakatowali, nie przypadkowo mówię o młotku… parę dni temu miała miejsce interwencja policji w której agresywny facet (na pewno chory psychicznie) groził policji, demolował auta i zagrażał bezpieczeństwu ludzi, rzucał młotkiem w policjanta który ledwo robił uniki (wideo ze zdarzenia jest gdzieś w sieci) w czasie ucieczki debila policja strzelała i zabiła, na początku trochę w mediach dociekali strzałów ostrzegawczych itp. ale nich by się postawili w sytuacji której ktoś próbuję trafić cię młotkiem w głowę a to tylko twoja codzienna praca … wracając do Zawiercia i tajemniczej śmierci 21 latka, widziałem parę wywiadów ze znajomymi chłopaka i nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi ? więc o co takie wojny po których zatrzymano kilkanaście osób …

Rozpisałem się jak rzadko kiedy 🙂 ale trochę długo nic nowego nie było a coś w głowie się cały czas zbierało by teraz wypisać się dało, tymczasem.

zawiercie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *