Sposób na Kryptowaluty

Sposób na Kryptowaluty jest prosty, od pewnego czasu około dwuch tygodni interesuje się Bitcoin. Myślę kiedy konwertować (wimienić jedną walutę na druga bez opłat), i jak wyciągnąć choć 1% co dzień. Jeżeli chcecie wiedzieć to zapraszam do wpisu, poniżej.

Taktyka jest prosta jak coś mniej więcej rośnie to kupujemy, i oglądamy zyski a nie straty miejąc nadzieje, że za dwa lata podskoczy. Eksperci i mój mentor Daniel, mówią że to są cykle i to fajnie przewidzieć można. Mi ciężko uwieżyć w takie rewelacje, niby co cztery lata zaczyna roznąć lub spadać i to pewne.

Niby to takie fajne że na pewno się to wydaży, a ja właśnie myślę że kiedyś cykliczność się skończy i to bez sesu patrzeć jak coś np. rok spada i czekać. Lepiej wykręcić jeden procent co dzień, i przez 7 lat rosnąć, a nie spadać. Więc zawsze lepiej mieć przekonwertowane na rosnącą walute, czy przypadkiem nie po to ciągle patrza w te wykresy eksperci ? Jak coś się zmienia to od razu reagują, i ja myślę że to jest sposób. Tylko weźcie pod uwagę to, że ja dwa tygodnie się interesuje na maxa, to nic w porównaniu z Mistrzami np. Phil Konieczny, wystarczy ncisnąć na ten tekst.

Grzegorz Brown i gaśnica – real blog eu (real-blog.eu)

Sposób na Kryptowaluty.