Sposób na Kryptowaluty

Sposób na Kryptowaluty

Sposób na Kryptowaluty jest prosty, od pewnego czasu około dwuch tygodni interesuje się Bitcoin. Myślę kiedy konwertować (wimienić jedną walutę na druga bez opłat), i jak wyciągnąć choć 1% co dzień. Jeżeli chcecie wiedzieć to zapraszam do wpisu, poniżej.

Taktyka jest prosta jak coś mniej więcej rośnie to kupujemy, i oglądamy zyski a nie straty miejąc nadzieje, że za dwa lata podskoczy. Eksperci i mój mentor Daniel, mówią że to są cykle i to fajnie przewidzieć można. Mi ciężko uwieżyć w takie rewelacje, niby co cztery lata zaczyna roznąć lub spadać i to pewne.

Niby to takie fajne że na pewno się to wydaży, a ja właśnie myślę że kiedyś cykliczność się skończy i to bez sesu patrzeć jak coś np. rok spada i czekać. Lepiej wykręcić jeden procent co dzień, i przez 7 lat rosnąć, a nie spadać. Więc zawsze lepiej mieć przekonwertowane na rosnącą walute, czy przypadkiem nie po to ciągle patrza w te wykresy eksperci ? Jak coś się zmienia to od razu reagują, i ja myślę że to jest sposób. Tylko weźcie pod uwagę to, że ja dwa tygodnie się interesuje na maxa, to nic w porównaniu z Mistrzami np. Phil Konieczny, wystarczy ncisnąć na ten tekst.

Grzegorz Brown i gaśnica – real blog eu (real-blog.eu)

Sposób na Kryptowaluty.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide