Dzieci z termosów

Dzieci z termosów

Dzieci z termosów dziś słyszałem od takiego Kolegi, to określenie podobno Grzegorza Browna, który nazywa tak dzieci z In Vitro. To zagorzały Katolik tak samo jak Radykalni Islamiści, mówi że to jest złe i Prezydent nie podpisze.

Mówię mu że facet i tak to robi bo musi, nawet niektórzy księża też, tak jesteśmy skonstruowani, co jakiś czas się „opróżniamy”. Czasami to idzie do przytoczonego wcześniej termosu, a sami do Stripwokera tyłu, czy jakoś tak. Sam wolał bym skończyć w lodzie z nadzieją że mnie kiedyś rozmrożą. Niż w prezerwatywie na śmietniku wylądować i się udusić czy jakoś inaczej.

Dziwi mnie to że takie proste argumenty nie docierają do Polaków, na prezerwatywy pozwalamy i rozumiemy. A przecież na te gumy patrząc jak na In Vitro, to chyba lepiej się zamrozić i może odmrozić, a nie ginąc zakręcony w gumie w koszu czy gdzie kolwiek.

Dzieci z termosów

Grzegorz Brown i gaśnica – real blog eu (real-blog.eu)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Dzieci z termosów”

Możliwość komentowania została wyłączona.