Tusk idzie po TVP

Tusk idzie po TVP, projekt ustawy już w sejmie. Ludzie mają „prawa do informacji i zasady pluralizmu politycznego, mającego swoje źródło w przepisach Konstytucji”. Ciężko nie zauważyć że TVP jest stronnicze, nawet karygodne błędy nie były omawiane w Wiadomościach.

A jak były to w taki sposób że Interpretacja, pozostawia wiele do życzenia. Wielu ludzi się dziwi, jacyś tam nawet strajkowali. Mnie to denerwuje bo skoro Rządząca partia, miała swojego Prezesa, chyba Kurskiego w TVP. I jak się zmieniła partia Rządząca to dla mnie normalne, że teraz ktoś z obozu Donalda Tuska będzie to kontrolować.

Tusk idzie po TVP, ale państwowa telewizja jest nie do zdarcia. Mnie osobiście nedenrwuje ten abonament, na prawdę nie oglądam nie lubię a płacić trzeba.

Grzegorz Brown i gaśnica – real blog eu (real-blog.eu)


Projekt uchwały o zmianach w TVP trafił do Sejmu

Grupa posłów złożyła w Sejmie projekt uchwały w sprawie przywrócenia ładu prawnego oraz bezstronności i rzetelności mediów publicznych oraz Polskiej Agencji Prasowej. Pod propozycją podpisali się posłowie KO, PSL, Polski 2050 oraz Lewicy. Jak przekazali wnioskodawcy, obecny stan funkcjonowania TVP „jest nieakceptowany przez większość społeczeństwa, czemu obywatele dali wyraz w wyborach”.

Projekt uchwały o zmianach w TVP trafił do Sejmu – Wiadomości (onet.pl)