Glovo na etacie

Glovo na etacie

Glovo na etacie to ciekawa sprawa, do tej poty sprytnie omijają ZUS, i mogą być w Polsce nieuczciwą konkurencją. Ponieważ w Polsce jest ZUS obowiązkowy, mimo tego że to piramida finansowa, i często na tym odkładaniu tracimy.

Firma która świadczy usługi w Polsce i nie musi płacić ZUSu psuje rynek, może dużo taniej pracować i lepiej zarabiać. Myślę że Unia Europejska idzie w dobrą stronę, regulując tą trochę nieuczciwą gałąź rynku. Pewnie trochę ucieszą się taksówkarze itp. Brawo ruch w dobrą stronę.

Glovo na etacie

Hardcorowe Diablo 3 – real blog eu (real-blog.eu)

Zginąć wcale nie jest tak trudno co każdy gracz z pewnością zauważył. 0-O nie raz łapiąc się w zasadzkę jakiś ścierwojadów lub innych gadów z elitki, jak już ktoś kiedyś miał kontakt z . Diablo 2 lub. 3 to polecam spróbowanie gry w trybie dla zawodowców, nie polecam tego osobą które dopiero zaczynają przygodę z kultową grą !


Jest wstępne porozumienie Rady Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego w sprawie przepisów o domniemaniu etatu. Ma ono dotyczyć osób, które zarabiają dzięki aplikacjom typu Uber lub Glovo, ale w Polsce zmiany mogą objąć także zleceniobiorców lub osoby samozatrudnione.

Cała Polska przejdzie na etat? Decyzja UE wstrząśnie rynkiem pracy – Biznes w INTERIA.PL

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide