Niebezpieczna pogoda i anomalie

Niebezpieczna pogoda i anomalie, my w Polsce powinniśmy się cieszyć że nie ma np. trzęsień Ziemi. Jednak zanieczyszczenie środowiska i wydobycie paliw kopalnych, może spowodować zmianą obrotu Ziemi i np. wypadnięcie z orbity.

Jeżeli ktoś nie kuma postaram się prościej, Ziemia to mniej więcej piłka która się kręci. Jeżeli z jakiejś ćwiartki wysysamy ropę czy węgiel, Ziemia zacznie kręcić się inaczej. Oczywiście to duże uproszczenie bo proces jest bardzo skomplikowany, między innymi dla tego jestem za Elektrycznymi Autami.

Tesla powinna opracować małą elektrownie atomową w swoich autach, no i to było by mega zajebiste. Śmigać szybko bez ograniczeń na autopilocie, jednak Polska to nie California. Trochę na to poczekamy ale myślę że się uda, Elon Musk co to dla Ciebie ? Przy okazji nowa Tesla Cybertruck bardzo mi się podoba, może kiedyś sobie kupię.

Wracając do Niebezpieczna pogoda i anomalie, dobrze to już chyba było. Wesołego każdego dnia 😉 Najlepsze auto na taką pogode:

Niebezpieczna pogoda i anomalie


Skype Translator – real blog eu (real-blog.eu)

„Zmieni świat moim zdaniem na lepsze, jeżeli można z każdym rozmawiać to jest jakaś szansa na dogadanie się, zrozumienie i wyrozumiałość.”


IMGW ostrzega w całym kraju. Obowiązują ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia przed silnymi porywami wiatru. Najbardziej niebezpiecznej pogody możemy spodziewać się nad morzem. Oprócz tego obwiązują też alarmy przed roztopami, nawet trzeciego, najwyższego stopnia.

Alerty IMGW w całej Polsce. Silny wiatr, roztopy. Niebezpieczna pogoda w Boże Narodzenie – TVN Meteo (tvn24.pl)