Ethereum czy Bitcoin

Ethereum czy Bitcoin ? Wielu fachowców uważa że Bitcoin się już skończył, teraz czasy Ethereum i to on ma największe wzrosty. ETH ma około 300 procent wzrostu przez trzy ostatnie lata.

Ethereum czy Bitcoin to wybór raczej prosty, Ethereum ma około 300 procent wzrostów przez około trzy lata. Ostatnio trochę bawię się w poznawanie krypto, ale to jeszcze długa droga przede mną.

Ethereum czy Bitcoin

Zawiercie – real blog eu (real-blog.eu)

Rozpisałem się jak rzadko kiedy. Ale trochę długo nic nowego nie było a coś w głowie się cały czas zbierało. By teraz wypisać się dało, tymczasem.


Rok 2023 mijał pod znakiem kilkunastu wniosków ETF, na Bitcoina. Te wciąż czekają na zielone światło ze strony SEC. Ale wszystko wskazuje na to, że możemy spodziewać się ich najpóźniej w II kwartale 2024 roku. Akceptacja prawdopodobnie otworzy drzwi do spekulacji wokół iShares Ethereun Trust ETF. Biorąc pod uwagę skalę, w jakiej wnioski ETF pomogły Bitcoinowi w 2023, prognoza rajdu o mniej więcej 150% dla Ethereum, którego kapitalizacja jest ułamkiem Bitcoina nie wydaje się zupełnie odrealniona. Jeśli dodamy do tej układanki olbrzymią ilość pesymizmy wokół Ethereum oraz inwestorów detalicznych zakochanych w Solanie… Prowadzi to nas do wniosku, że rok 2024 może być dla Ethereum znacznie lepszy, jeśli spełnią się te warunki.

W 2024 Ethereum czeka własny rajd pod ETF. Popularni inwestorzy obstawiają docelowe poziomy cenowe | BitHub.pl