Bitcoin rośnie i rośnie

Bitcoin rośnie i rośnie

Bitcoin rośnie i rośnie, niektóre firmy jak np. Cathie Wood prognozują wzrosty na poziomie 1328 %. Przyznam że fajnie gdy oszczędności rosną o 1000 procent, mam takiego kolegę Daniel jest zafascynowany i inwestuje w krypto.

Ja raczej jestem sceptyczny to takich wzrostów, myślę że duży procent to proporcjonalnie większe ryzyko, ponieważ nie koniecznie musza być duże zyski. Może okadzać się tak, że będą straty, ostatnio trochę się bawiłem w Binance. Kupiłem trochę Bitcoin, przelałem, sprzedałem itp. to nie jest takie proste gdy się chce to robić legalnie. A myślę że każdy chce legalnie, bo po co ryzykować, z krypto trzeba się rozliczyć z podatku i ponieść różne opłaty, za np. konwertowanie.

Bitcoin rośnie i rośnie, ale kiedyś nie musi być duży. Rozumiem idee że banki znikną, przestaną dodrukowywać pieniądze i przejmie to Bitcoin. Nie będzie inflacji i świat będzie piękny, zobaczymy co los da kiedyś.

Krypto waluty to też niebezpieczeństwo, niektórzy grają nie czystko i pompują w grupach różne Tolkieny. Mogą w ten sposób zmylić potencjalne wzrosty, robiąc sztuczną wartość.

Ethereum czy Bitcoin – REAL BLOG EU (real-blog.eu)


Inspirowane comparic.pl:

„Wprowadzenie niedawnych funduszy ETF BTC doprowadziło do zwiększonego zainteresowania inwestorów, a każdy kolejny dzień przynosi ze sobą potencjał do ustanowienia nowego historycznego rekordu.

  • Fundusze ETF Bitcoin przyciągają duże przepływy kapitału, co podnosi wartość Bitcoina
  • Cathie Wood podwaja swoją prognozę cenową dla Bitcoina, sugerując wzrost o 1 328%

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *