Neuralink Elon Musk

Neuralink Elon Musk

Neuralink Elon Musk ogłasza sukces, wszczepili człowiekowi implant do mózgu. Niczym w grze Cyberpunk2077 idziesz do sklepu i kupujesz, o ile masz oczywiście wystarczający procesor w głowie.

Czy kiedyś będzie można kupić dodatkowe opcje w głowie, przyszłości wygląda bardzo ciekawie. Trochę czytałem o Elon Musk i trochę oglądałem, myśląc o nim że przeczytał cała encyklopedia i ją zapamiętał. Może on ma już implant twardego dysku w głowie, i kartę graficzną bo podobno ma jakiś mózg przestrzenny.

Elon nie gniewaj się to tylko żarty, chyba że jest coś na rzeczy, ale ja nie jestem tego świadomy na pewno. Dla mnie jesteś normalnym człowiekiem jak Nicola Tesla, niesamowicie zdolnym, tak jak by z przyszłości.

Wracając do tematu już tylko chwila i niewidomi ludzie, będą mogli kupić kamerę na głowę, z implantem do mózgu w pakiecie. Będą mogli dużo lepiej widzieć niż normalny człowiek, który oczywiście też będzie mógł sobie kupić trzecie oko. Będzie możliwość widzieć jak kamera termowizyjna, i jak niesamowita roletka. Taka kamera oczywiście będzie montowana zamiast niepotrzebnych biologicznych oczu.

Trochę fantazjuje oczywiście, nie wiadomo jak to będzie. Ale fakt że osiągnięto tak dużo, że myślami można sterować, to niesamowite.

Neuralink Elon Musk.

Elon Musk uderza w NATO – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Źle widzę przyszłość jeżeli USA rozwiąże NATO, Polska długo myślała że Ameryka ją obroni. Inwestowaliśmy w wiele programów socjalnych i rozdawaliśmy pieniądze biednym, zamiast inwestować w wojsko i technologie.


businessinsider.com.pl :

„Wygląda na to, że „pacjent” w pełni wyzdrowiał, nie odczuwa żadnych skutków ubocznych, których jesteśmy świadomi, i jest w stanie sterować myszą, przesuwać mysz po ekranie, po prostu myśląc” – powiedział Musk na platformie mediów społecznościowych X.

Dodał, że Neuralink próbuje uzyskać od pacjenta „jak najwięcej naciśnięć przycisków w wyniku myślenia”.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Neuralink Elon Musk”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *