Elementor

Elementor na WordPress to zajebiste narzędzie do zrobienia strony www. Nie wiem co napisać, ale wiem że ostatnie dni poświeciłem na udoskonalaniu mojej strony i przy tym się świetnie bawię. Nie odpuszczam i pamiętnik piszę co dzień. Ocean to następny super program do strony Word Press.

Dziś dzień dyni i dzieci były po cukierki, Halloween to dla mnie fajna zabawa. Ale nie wszystkim jest do śmiechu, zwłaszcza tym nietolerancyjnym i mający tylko jedyny słuszny tok myślenia. Zazdrośni są ci, co bardzo wierzą w tradycję „tak było setki lat temu i tak ma być dalej” czasami ich słyszę.

Halloween nie tak samo jak elementor, ale mi nie przeszkadza. Myślę że dzieci wiedzą że to tylko zabawa, nie ma nikt namyśli złych rzeczy ale trochę taki żart. Kiedyś jak pracowałem w Niemczech to poznałem język Rumuński, tak komunikatywnie ale wystarczająco do normalnych rozmów. A nawet nienormalne rozmowy często się toczyły ale wracając do tematu, to z Rumuni pochodzi książę Dracula.

Ludzie nie bójcie się Halloween, jeżeli ktoś ma ochotę niech się bawi o ile oczywiście to jest zabawa. A elementor każdy musi, spróbować kto chce strony budować.


„Halloween – zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej.”

„Elementor to wtyczka / rozszerzenie CMS WordPress. Narzędzie z pomocą którego szybko stworzysz stronę internetową WordPress dopasowaną do Twoich potrzeb. To nie tylko narzędzie do tworzenia prostych szablonów, układów, ale także wprowadzania elementów dynamicznych.”

3 komentarze do “Elementor”

  1. Pingback: Premier Mateusz Morawiecki - real-blog.eu
  2. niestety darmowa wersja jest do kitu, jak już to trzeba zapłacić a to już, nie każdy na to ma ochotę 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.