Premier Mateusz Morawiecki

Premier .”Żadne pieniądze podatników UE nie powinny być przekazywane rządom. Które w rażący, celowy i systematyczny sposób podważają wartości zapisane. W art. 2 Traktatu Ponieważ o Unii Europejskiej”

Nie rozumiem ludzi którzy popierają polski rząd (Premier) by obrał kierunek konfliktowy. Na wszystkie sąsiadujące kraje. Nie rozumiem tych którzy cieszą się z tego, gdy Premier Mateusz Morawiecki mówi że możemy robić co chcemy. Że Unia Europejska nie będzie nam mówić co mamy robić. I do tego są to starsze osoby które powinny pamiętać jak było przed wejściem do UE.

„Beata Szydło w PE: Nie wypchniecie Polski z Unii Europejskiej”. Pani premier i Panie premierze, jeżeli mówicie że nie musimy przestrzegać traktatów które podpisaliśmy. To sami wypychacie Polskę z Unii Europejskiej. Skoro nie przestrzegacie prawa UE to już nie jesteśmy we wspólnocie. Albo jesteśmy ale wrogami Unii Europejskiej.

Premier.


Wystarczy się rozejrzeć po każdym mieście polski, wszędzie jest jakaś tablica która informuje że dzięki pieniądzom. Ponieważ UE zostało coś zrobione. Czy Pan Premier Mateusz Morawiecki będzie początkiem kłótni i wrzucenia nas z Unii Europejskiej ? Mam nadzieje że nie, i że tak jak kiedyś będziemy przyjaciółmi a nie wrogami.

Prawo i Sprawiedliwość nie chcecie przestrzegać zasad UE to wyjdźcie ze wspólnoty. Nie hańbcie nas Polaków … Podpisaliśmy traktaty a teraz mówimy że nasze sądy są ważniejsze ? Co to za Unia jak każdy robi co chce ? Ponieważ Ciekawe co powie Premier Mateusz Morawiecki jak nie dostaniemy już ani jednego euro. I zacznie się makabryczna wojna ekonomiczna z wrogiem Unii Polską.

Pewnie ciąg dalszy nastąpi.