ZUS do zreformowania

ZUS do zreformowania

ZUS do zreformowania i to mi się podoba, już dawno temu wiedziałem że to lipa. Jakaś państwowa piramida finansowa, Człowiek Polak odkłada całe życie, i np. umiera około wieku emerytalnego. Rodzina czasami bez środków do życia, jest okradana ze wszystkich składek i procentów.

Władysław Marcin Kosiniak-Kamysz na razie nie idzie w ten sposób, ale dobre jest to że ZUS ma płacić, od pierwszego chorobowego dnia w pracy. Na coś się chociaż przyda ta instytucja, bo jak na razie nie mam fajnych wrażeń. No chyba że z perspektywy pracujących w ZUS, to może wyglądać fajnie. A tak na prawdę są wszyscy niepotrzebni, bo Sztuczna Inteligencja sama to zrobi, zrozumie i przeleje gdzie trzeba pieniądze DÓŻO lepiej, oraz szybciej.

Dziwny jest ten świat ale się cieszę że idzie w dobrym kierunku, Władysław Marcin Kosiniak-Kamysz to mój rówieśnik i chyba największy wyż demograficzny. Czas by nasze pokolenie przejęło władzę, myślę że nie jest tak jak w piosence że tylko jedno pokolenie rządzi. Wszystko się zmienia, i niestety My też odejdziemy.

Na taką władze głosowałem i na razie wszystko mi się podoba, a Szymon Hołownia to rozwala system. Pewny kandydat na Prezydenta, bo ten się wacha w oczywistymi sprawami jak np. In Vitro.

Dzieci z termosów – real blog eu (real-blog.eu)

ZUS do zreformowania

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide