Ukraina w Unii Europejskiej

Ukraina w Unii Europejskiej to przełom na arenie międzynarodowej, jest nadzieja na region Ziemi ktory idzie w stronę słońca. Mam na myśli to że Rząd Donalda Tuska jest pro Europejski, i do tego Ukraina kiedyś wejdzie do UE bo na to zasługuje.

Pamiętam jak kiedyś Polscy Rolnicy robili strajki, bo niepodobało im się ze Niemiecki Rolnik ma wieksze dopłaty. Tak głośno gadali o Solidarności, że każdy powinien być równy i takie samo prawo wszędzie. Cieekaw jestem czy teraz się w Ukrainą podzielom takimi samymi dopłatami. Myślę że chyba znowu będzie im źle.

Może niech ukraina w Unii Europejskiej zajmie się rolnictwem i transportem. Bo chyba im to lepiej wychodzi, i mają najlepsze Ziemie rzyzne.

Jestem ZA i uważam że Ukrainie się należy za to jak walczy z Rosją, trzeba im pomóc bo to dobrzy Ludzie. Wierze że takich ludzi będzie coraz więcej i więcej, jak to kiedyś śwpiewał Czesław Niemen.

Uwazam że Rosja bardzo źle robi, wojna to tragedia gdzie Człowiek „zabija” Człowieka …

Najważniejsza rzecz w życiu – real blog eu (real-blog.eu)

Wracając do tematu wpisu, myślę że Szczęście można dostać od Gwiazd za to że jest się dobrym człowiekiem, i jak statystycznie traktujemy innych. Z dobrocią i pomocną dłonią dla innego Człowieka, czy nie?


Rada Europejska podjęła decyzję o rozpoczęciu negocjacji akcesyjnych z Ukrainą i Mołdawią. Status państwa kandydującego otrzymała. Gruzja – poinformował przewodniczący Rady Charles Michel. „To zwycięstwo Ukrainy. Zwycięstwo całej Europy. Zwycięstwo, które motywuje, inspiruje i wzmacnia”. Napisał w mediach społecznościowych ukraiński prezydent Wołodymyr Zełenski.

Unia Europejska. Negocjacje akcesyjne z Ukrainą i Mołdawią. Jest decyzja Rady Europejskiej – TVN24