Abp Stanisław Gądecki

Abp Stanisław Gądecki

Abp Stanisław Gądecki mówi że In Vitro jest złe, Książ już wcześniej apelował do Prezydenta by nie podpisywał. Być może ten Ksiądz doprowadził do zlikwidowania refundacji 8 lat temu, gdy zaczynało Rządzić PiS.

Pisałem już wcześniej że to dla mnie niezrozumiałe, że ktoś nie kuma co to jest. Kościół ma stare poglądy, które kształtowały się w czasach dużej niewiedzy o wielu Rzeczach. Musimy mieć coraz mądrzejsze dzieci, i to zapewnia ta metoda zapłodnienia. Faceci i tak oddają nasienie raczej regularnie do ścieków. Ale czy nie lepiej dla tego istnienia jak zostanie Zamrożone z nadzieją odmrożenia ?

Cieszę się że Prezydent Andrzej Duda podpisał, uważam to za bardzo dobry ruch w czasach niżu demograficznego. Przybędzie setek tysięcy dzieci najlepiej „wyselekcjowanych”, a nie takich które powstają po imprezie, i np. pod wpływem dużej ilości alkoholu. Brawo Panie prezydencie, czasami mówiłem o tym co mi się nie podoba, tym razem musze pochwalić.

Dzieci z termosów – real blog eu (real-blog.eu)


„Decyzja prezydenta Andrzeja Dudy o podpisaniu ustawy o finansowaniu in vitro wskazuje na niezrozumienie całego problemu i wygląda tak, jakby to było pójście za głosem tłumu, bez oglądania się na kwestie bioetyczne — powiedział w TVN24 przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.”

Abp Gądecki krytykuje decyzję prezydenta o in vitro. „Pójście za głosem tłumu” – Wiadomości (onet.pl)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide