Abp Stanisław Gądecki

Abp Stanisław Gądecki mówi że In Vitro jest złe, Książ już wcześniej apelował do Prezydenta by nie podpisywał. Być może ten Ksiądz doprowadził do zlikwidowania refundacji 8 lat temu, gdy zaczynało Rządzić PiS.

Pisałem już wcześniej że to dla mnie niezrozumiałe, że ktoś nie kuma co to jest. Kościół ma stare poglądy, które kształtowały się w czasach dużej niewiedzy o wielu Rzeczach. Musimy mieć coraz mądrzejsze dzieci, i to zapewnia ta metoda zapłodnienia. Faceci i tak oddają nasienie raczej regularnie do ścieków. Ale czy nie lepiej dla tego istnienia jak zostanie Zamrożone z nadzieją odmrożenia ?

Cieszę się że Prezydent Andrzej Duda podpisał, uważam to za bardzo dobry ruch w czasach niżu demograficznego. Przybędzie setek tysięcy dzieci najlepiej „wyselekcjowanych”, a nie takich które powstają po imprezie, i np. pod wpływem dużej ilości alkoholu. Brawo Panie prezydencie, czasami mówiłem o tym co mi się nie podoba, tym razem musze pochwalić.

Dzieci z termosów – real blog eu (real-blog.eu)


„Decyzja prezydenta Andrzeja Dudy o podpisaniu ustawy o finansowaniu in vitro wskazuje na niezrozumienie całego problemu i wygląda tak, jakby to było pójście za głosem tłumu, bez oglądania się na kwestie bioetyczne — powiedział w TVN24 przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.”

Abp Gądecki krytykuje decyzję prezydenta o in vitro. „Pójście za głosem tłumu” – Wiadomości (onet.pl)