Donald Trump rozwala system

Donald Trump rozwala system, mówi że jeżeli nie wygra wyborów w USA to będzie rzeź. Donald mówi: „Nałożymy 100 proc. cło na każdy samochód, który przejedzie tę granicę, a jeśli zostanę wybrany, nie będzie można ich sprzedać – zapowiedział Trump na wiecu.”

Ja trochę krytykowałem komunizm a Trump w moim rozumieniu, uważa że to dobry system. Kiedy Chińskie samochody elektryczne, zaczynają zalewać świat. Donald mówi że nałoży takie cło, że nie będzie opłacało się ich kupować. Czyli nie jest za wolnym rynkiem, a za rynkiem zamkniętym, gdzie sami sobie wszystko produkują.

Mając Tesla itp. rozumiem że nie potrzebują Chińskich samochodów, i chcą by Amerykanie zarabiali a nie inne kraje. Donald Trump rozwala system ale to dopiero początek, może jednak inny model kulturowy jest lepszy niż kapitalizm.

Auta elektryczne zaczynają wygrywać – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Auta elektryczne zaczynają wygrywać, to taki wpis na przekór temu co dziś czytałem. „Niemcy odchodzą od elektryków. Przyszedł czas na zimny prysznic” . Taki nagłówek może zbić z tropu, ale spokojnie to tylko początek cytatu.


Inspirowane o2.pl:

„Trump zapewniał, że jeśli nie wygra wyborów w 2024 r., to nastąpi „rzeź” kraju. Krytykował branżę pojazdów elektrycznych, która produkuje samochody poza USA i używał pogardliwego języka w stosunku do nielegalnych imigrantów na terenie Stanów Zjednoczonych.”

1 komentarz do “Donald Trump rozwala system”

Możliwość komentowania została wyłączona.