Bezrobocie najniższe od dekad

Bezrobocie osiągnęło najniższy poziom od dekad. Dokładniej, od 34 lat nie było tak łatwo znaleźć pracę. W różnych regionach kraju stopa bezrobocia waha się od 3 do 9%, co jest bardzo niskim wskaźnikiem.

Jeśli chodzi o liczby 3, 6, 9, były one czymś wyjątkowym dla mistrza Nicola Tesla. Jednakże to raczej teorie spiskowe niż oparte na faktach twierdzenia, trudno dzisiaj znaleźć uczciwe i bezstronne fakty.

Donald Trump rozwala system – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Donld Trup rozwala system, mówi że jeżeli nie wygra wyborów w USA to będzie rzeź. Dmonald mówi: „Nałożymy 100 proc. cło na każdy samochód, który przejedzie tę granicę, a jeśli zostanę wybrany, nie będzie można ich sprzedać – zapowiedział Trump na wiecu.”

Bezrobocie najniższe od dekad.


Next.gazeta.pl

„Główny Urząd Statystyczny opublikuje w poniedziałek dane na temat sytuacji na polskim rynku pracy w lutym. Stop bezrobocia była niższa niż przed rokiem w tym samym czasie o 0,2 punktu procentowego. To też najlepszy wynik pod tym względem od 34 lat.

Z szybkiego szacunku ministerstwa wynika, że stopa bezrobocia w ubiegłym miesiącu ukształtowała się na poziomie 5,4 procent i wyniosła tyle samo co w styczniu. To też wynik o 0,2 punktu procentowego niższy niż w ubiegłym roku. „