Collegium Humanum na celowniku

Collegium Humanum na celowniku polskich służb, spółki Skarbu Państwa już nie będą uznawać dyplomów z tej szkoły. Collegium działało na wielką skalę, można było sobie kupić dyplom.

W Polsce szkoły źle działają i na mniejszym szczeblu np. szkoły średniej, podobnie można zdobyć dyplom. Pamiętam kiedyś około 25 lat temu, weszło prawo które nakazywało, mieć minimum średnie wykształcenie dla Policjantów. Chodziłem wtedy do wieczorówki i czasami mijałem się z tymi ludźmi, oni nie musieli się uczyć. Tylko chodzili i z góry mieli zapewnione średnie wykształcenie.

Collegium Humanum na celowniku, są w Polsce szkoły np. Sokrates, Pascal itp. gdzie można zdobyć wykształcenie, niewielkim wysiłkiem. Chodziłem przez pewien czas, parę dekad temu, chyba że coś się na przestrzeni czasu zmieniło.

Lekcje religii w Polsce – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Kiedyś w Polsce wierzyło 88 procent społeczeństwa, łatwiej było o organizacje i kazania. Teraz w katolicyzm wierzy około 33 procent Ludzi w Polsce. Jest też dużo Ukraińców którzy mają swoją religie, za chwilę dzięki demografii będzie dużo Muzułmanów.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


Rada do spraw spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych nie będzie uznawać dyplomów MBA uzyskanych w Collegium Humanum w procesie opiniowania kandydatów do rad nadzorczych. Komunikat w tej sprawie opublikowało w środę Centrum Informacyjne Rządu.

2 komentarze do “Collegium Humanum na celowniku”

  1. pisanie komuś prac dyplomowych i innych jest czymś normalnym, wielu z tego korzysta, szkolnictwo w Polsce to ściema

Możliwość komentowania została wyłączona.