Jarosław Kaczyński w więzieniu

Jarosław Kaczyński w więzieniu, różne plotki tak sugerują. Wiedział wszystko i nie reagował, lub coś podobnego. Ja wiem że wszyscy politycy robili tak samo, ale cieszę się, że w końcu są nadzieje na lepsze.

Każda partia poprzednia robiła przekręty, ale był jakiś układ który im sprzyjał. Może teraz po czystkach Donalda Tuska, następni politycy będą uczciwsi. Zbigniew Ziobro miał fundusz na pomaganie ofiarom przestępstw, podobno wydawał na co chciał. 100 milionów to niezła kwota, czy Jarosław Kaczyński w więzieniu ? wszystko okaże się niebawem.

Może wyjdzie to wszystkim na dobre, do polityki będą szli ludzie z idei, a nie dla pieniędzy. Wtedy jakość tej polityki w naszym kraju, powinna ulec poprawie. Dla mnie nie ważne czy robotnik, czy prezydent, każdy powinien być spoko.

Polscy żołnierze giną na ćwiczeniach – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Nie jestem za bezsensownych umieraniem dla tylko honoru, pisałem już kiedyś czego mnie Maria Peszek nauczyła. „Lepszy żywy Obywatel niż martwy bohater”. Ale skoro mamy wojnę przy granicy, powinniśmy reagować i przynajmniej odsunąć ją od granic. Ponieważ zagraża to naszym Ludziom.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


Wpis natchniony przez newsweek.pl:

„Przez lata obowiązywał układ między politykami wszystkich – naprawdę wszystkich – opcji politycznych: rozliczanie poprzedników owszem, ale takie nie za bardzo dotkliwe. Tym razem Donald Tusk wcisnął gaz do dechy i nie zamierza skręcić. Zwłaszcza że zadanie ma bardzo ułatwione.”