WOŚP 2024

WOŚP 2024 jak zwykle spisuje się znakomicie, dużo pieniędzy zebranych i fajna energia pomagania, by ten świat był lepszy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to takie wesołych świąt, choć wolał bym jakoś w lato dawać kasę do puszki. Niż w zimę i ciemności Egipskie, co ciekawe zbierali w Egipcie i w Teksasie, i wielu miejscach na Ziemi.

Dziwne że tylu ludzi chce pomagać szpitalom, a nasi politycy co teoretycznie są przez nas zatrudnieni, wolą dać na telewizje Rządową. Wolą dać na telewizje np. 4.4 miliarda PLN, tyle w całej swojej historii WOŚP nie zebrali. Czemu politycy nie chcą naszego zdrowia ? oni patrzą chyba z innej perspektywy.

Np. premier Mateusz Morawiecki zamiast dać na WOŚP 2024, obiecał naszej reprezentacji w piłce nożnej. Później zresztą nie dotrzymał słowa, pewnie zakładał że nie wyjdą z grupy.

Można powiedzieć nasi politycy woleli dać na życie wieczne, niż chwilowe podleczenie w szpitalach. Nasi politycy dużo dali na Religię, dzięki temu przyczynili się do czegoś większego, zadbali o nasze życie wieczne.

Myślę że już czas na wszczepy niczym z Cyberpunk 2077, na szczęście Elon Musk idzie z duchem czasu. Neuralink i inne czujniki, w naszym ciele powinny już dziś, dać nam codzienny super skan, naszego ciała i ducha. Czujniki powinny wyłapywać raka, czy inne poważne choroby, już pierwszego dnia. To na pewno pozwoli na wydłużenie życia człowieka, dzięki Jurek jesteś wielki, nie chce myśleć co gdyby nie Ty…

Bobolice 2 – niewielka miejscowość z wieloma atrakcjami – real blog eu (real-blog.eu)

XIV-wieczny zamek wzniesiony przez Kazimierza Wielkiego przez stulecia był świadkiem burzliwych losów Polski. Dziś zaś jest nie lada atrakcją dla dzieci i dorosłych, a otaczająca go malownicza okolica to prawdziwy raj dla fanów rodzinnych wycieczek. 

https://www.instagram.com/deawuide/