Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik atakują Donalda Tuska, mówią że on też miał swojego pegasusa Galileo. Może i mieli swojego pegasusa, ale może on był Polski a nie Izraelski. Bo kupiony od Izraela program, był przez nich kontrolowany.

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik mówią, „Służby specjalne, również policja, nie miały możliwości kontrolować komunikatorów internetowych”. Ale przecież teoretycznie Izrael, mógł mieć wszystkie podsłuchy i np. sprzedawać kto da więcej. I w ten sposób, o najważniejszych osobach w Polsce, mógł wiedzieć Putin.

Pegasus już nie dla Polski – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Pegasus już nie dla Polski narzędzie do szpiegowania ludzi za pomocą telefonu komórkowego. Oficjalnie Izrael produkuje tego typu programy, choć ja myślę że to USA są za to odpowiedzialne. W artykule którzy przeczytałem Izrael uznaje Polskę za kraj totalitarny i przestaje udostępniać narzędzie do kontroli obywateli, dziennikarzy, duchownych i przestępców.


oko.press:

„Wyjaśniamy sprawy najprostsze. Czym jest program Pegasus? To program informatyczny, który zapewnia deszyfryzację zaszyfrowanych internetowych komunikatorów. Służby specjalne, również policja, nie miały możliwości kontrolować komunikatorów internetowych” – mówił Wąsik.